Ківі TV ВИ МОЖЕТЕ ВСЕ
 • інтервальне тренування
  Переваги інтервальних тренувань

  Інтервальне тренування вважають одним із найбільш ефективних методів боротьби із зайвою вагою. Чому?

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • rimage-31
  Переваги персональних тренувань

  Важлива складова будь-якого успіху — це період навчання. Ми рідко можемо досягнути чогось без сторонньої інформаційної і мотиваційної підтримки. У фітнесі це особливо помітно, адже без допомоги тренера отримати бажаний результат на вагах і на сантиметровій стрічці — неможливо. Чому ж варто хоча б раз відати персональне тренування і в чому переваги занять з індивідуальним тренером, поговоримо далі.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • велотренування фото
  Користь від катання на велосипеді

  Навесні, та й влітку, звісно, дуже хочеться проводити якомога більше часу на свіжому повітрі. Для цього й існують тренування outdoor — взяв килимок, гантельки, розклав все це десь посеред парку і тренуйся із задоволенням. Але що робити, коли тренуватись на одному місці нудно, біг не подобається, йога — занадто повільна? Діставати велосипед!

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • тренування фото
  Що таке м’язова пам’ять

  Чи можна виглядати добре, не тренуючись? Чи можна натренувати тіло раз і назавжди? Мені ці запитання ніколи не давали спокою. Бо лінь, як не крути, мені притаманна :) . Ти теж така? Тоді поділюся з тобою секретом.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • силове тренування фото
  Переваги силових тренувань для жінок

  Чомусь ми, жінки, дуже часто намагаємось тягнути все на своїх плечах. І щоб робити це впевнено й незалежно, дедалі частіше замість «лайтового» фітнесу обираємо тренування з обтяженням. Як підібрати оптимальне силове тренування і чи можна дозволити собі бути слабкою хоча б іноді? :)

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • домашнє тренування фото
  Про тренування в домашніх умовах

  Знаю-знаю, що кожна з нас наділена ще тим креативом, коли доводиться вигадувати виправдання. Я й сама така! Тому на стрічку в Instagram-і чи енний епізод серіалу час завжди знайдеться, бо «і відпочивати колись потрібно», «цікаво ж знати, що сусідка нині готувала», а от на кількахвилинне тренування—ніколи. Та яке ще тренування! І так втомилась-набігалась за день.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • rimage-20
   Кругові тренування вдома з вагою власного тіла

  Мабуть, кожна зайнята людина стикалася з проблемою, коли дуже хочеться мати гарне та підтягнуте тіло, проте робочий графік не дозволяє відвідувати фітнес-клуб. Щоденна зайнятість – це зовсім не причина відмовлятися від тренувань та не займатися спортом.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • фітнес-тренер фото
  Як оцінити професіоналізм фітнес-тренера?

  Сьогодні фітнес індустрія в нашій країні стрімко розвивається, відкривається безліч клубів та студій. Потреба у кваліфікованих інструкторах зростає. Тому буває, що на роботу беруть любителів, людей, які професійно займалися спортом або просто багато років відвідували різні класи у фітнес студіях.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • спорт вагітність фото
  Фітнес для вагітних. Переваги, види і протипоказання

  Вагітність – це привід для великої радості та щастя, який має настати в житті кожної жінки. Та ніхто не приховує той факт, що під час вагітності жіноче тіло видозмінюється. Кожна жінка стурбована тим, як тримати себе у формі і при цьому не нашкодити малюкові. Якщо ви прекрасно себе почуваєте, вас нічого не турбує, то заняття фітнесом для вагітних підуть вам тільки на користь. У жінок, які під час вагітності займалися фізичними вправами, простіше та безболісніше проходять перейми та пологи.

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV
 • пол денс фото
  Pole Dance у Львові. Історія, розвиток, перспективи

  Що таке пол денс?

  Читати далі

  #Тренування Ківі TV