Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
 • IMG_9970
  Як позбутись целюліту

  Целюліт – суто жіноче «надбання», яке помилково вважають хворобою, проте це ніяке не відхилення, а скоріше норма. Спробуйте затиснути між пальцями складку на стегні, і обов’язково побачите ту злощасну «апельсинову шкірку», незалежно від типу фігури. Звідки, наприклад, береться целюліт у худих?

  #Поради
 • IMG_0041
  Холка на шиї: що робити

  Негарна холка на шиї (ще кажуть «вдовиний горб», чи «бабин загривок») – доволі розповсюджене явище. Є твердження, що це наслідки менопаузи: мовляв, змінюється гормональний фон, тому у комірцевій зоні відкладається підшкірний жир.

  #Поради
 • парне тренування фото
  Зроби сюрприз коханому

  Вважаєш банальними листівки-серця, похід в ресторан чи вечір у SPA? Тоді я знаю, що ти можеш подарувати коханому на Валентинів день. Спільне тренування!

  Читати далі

  #Поради
 • депресія фото
  Як позбутися депресії

  Святковий настрій, святкова атмосфера, святкові вихідні… Будь-які свята мають здатність закінчуватися. А після них наступають будні, котрі повертають нас до реальності. Ідеальний час для настання депресії!

  Читати далі

  #Поради
 • типи фігур фото
  Як бути в формі

  Кожна з нас різна і кожна особлива. У нас різні професії, ми родом із різних міст, з різних родин, у нас різний спосіб життя. Ми відрізняємось не лише внутрішньо, а й зовнішньо—за будовою тіла, кольором очей, волосся, манерою одягатися…

  Читати далі

  #Поради
 • стрес фото
  Заспокоїтись допоможе пілатес

  Не знаю, як вам, а мені дуже подобається передноворічна метушня! Вибір подарунків, їх пакування, підписування листівок, випікання імбирного печива, всіляких брауні чи сирничків – хіба ж не в цьому дух Різдва? Але є й інша сторона цих приємних приготувань – прибирання вдома і підсумки року на роботі. Так можна й стресувати почати. Та вихід є!

  Читати далі

  #Поради
 • зимовий догляд фото
  Все про зимовий догляд за тілом

  Взимку ми забуваємо дбати про свою фігуру. Зайві сантиметри і кілограми легко можна приховати під пуховиками, шубками, закутати у шарфи і «втягнути» колготками. Але ж літо насправді вже не за горами. З приходом холодної пори року кожна з нас стає менш активною: прогулянки рідшають, а домашньої випічки в раціоні натомість стає все більше. Що робити, аби фігура залишалась стрункою, незалежно від пори року?

  Читати далі

  #Поради
 • менструальний цикл фото
  Природні причини зміни ваги

  Ми, жінки, одержимі своїм зовнішнім виглядом. Намагаємось гарно виглядати до сімейних свят, до випускного, до Дня народження, до Нового Року… Та до будь-якої події! Лише не просто заради свого здоров’я. Жоден кілограм не залишається непоміченим, жоден не залишається недоваженим. Та чи завжди, коли на вагах змінюється кілька цифр, потрібно панікувати і вішати замок на холодильник? Читати далі

  #Поради
 • правильне харчування фото
  Правильний рецепт схуднення

  Ми, жінки, маємо велику і чудову мрію – їсти що-завгодно і не товстішати. І якби нам пощастило жити в часи джинів і чародійок, то, ймовірно, у цієї мрії був би шанс на здійснення. Проте в сучасному світі людство ще не вигадало механізму, який зробив би тебе стрункою вмить.

  Читати далі

  #Поради
 • худнути фото
  Все про швидке схуднення

  Думаю, серед нас немає жодної, яка була б задоволеною своїм тіло. Повір, навіть моделі скаржаться на свої недоліки. А все тому, що жодна людина на цій планеті не є ідеальною.

  Читати далі

  #Поради
 • 123