Персональні тренування

Персональні тренування – це заняття з особистим тренером, спрямоване на досягнення максимального результату: складання індивідуальної програми з урахуванням особливостей Вашого організму та поставлених цілей, постійний контроль тренувального процесу, консультації з раціонального харчування.

Кому підходить? Для людей, які прагнуть отримувати від занять 100% результату, хочуть удосконалити своє тіло та хочуть тренуватись індивідуально.

Переваги індивідуальних тренувань.

1. Швидке досягнення поставлених цілей.

Персональний тренер допоможе клієнту правильно визначити цілі тренувань (зниження ваги, корекція фігури, розвиток м’язової сили, координації, зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, реабілітація, удосконалення танцювальних навичок та ін.) При виборі методів тренер враховує фізіологічні особливості та генотип людини. Тільки в цьому випадку тренування є ефективними.

2. Спеціально розроблена схема тренування.

Враховуючи поставлені цілі, антропометричні дані (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної і психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій клієнт отримує необхідний результат. Персональний тренер стежить за динамікою занять і вдосконалить схему тренувальної програми в залежності від здібностей і первинних результатів клієнта.

3. Раціональна система харчування.

Персональний тренер є особистим консультантом з збалансованого харчування, контролю ваги, здорового способу життя.

4. Безпека і здоров'я клієнта.

Інструктор контролює технічно правильне виконання вправ, регулює послідовність і силу навантажень, що допомагає запобігти можливим травмам і домогтися потрібного ефекту.

5. Гнучкий графік тренувань.

Ви самі обираєте час та місце. Ефективність та зручність – це те, що повинні давати індивідуальні тренування. Львів – місто працьовитих та цілеспрямованих людей. Інколи дуже важко виділити час для особистих справ, час для себе. З Ківі Фітнес - це можливо, ми підберемо для Вас ідеальний час у будь-якому з трьох наших клубів.

6. Індивідуальний підхід.

Займаючись індивідуально, ви завжди будете відчувати підвищений інтерес до тренувань. Завдяки знанням і досвіду тренер зробить ваші заняття цікавими та різноманітними, що дозволить завжди тренуватися з великим натхненням.

7. Мотивація.

Тренер створює необхідну психологічну атмосферу, допомагає повірити у власні сили та довести, що «Ти можеш все».

Шукаючи «Індивідуальні тренування Львів» пам’ятайте, що у Ківі Фітнес – це дієвий курс досягнення поставлених цілей, увага, довіра й підтримка з боку професійного тренера з багаторічним досвідом викладання.

42087808_495884357552012_2020235135797952512_n(1)  ДИВИТИСЬ РОЗКЛАД

  • Перональні тренування в фітнес клубів  Ківі Фітнес Львів, фото 1
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів