Відновлення після пологів

Попри розповсюджене твердження, ніби кожна вагітність зміцнює та омолоджує, мусимо визнати, що насправді це не так. Виносити та народити дитину – це неабияке випробування для жіночого організму.

Наприклад, діастаз після пологів в тому чи іншому ступені виникає у кожної. Простими словами – це розходження прямих м’язів живота відносно білої лінії, яка розташована чітко посередині передньої черевної стінки. Під пупком утворюється провалля, живіт втрачає пружність, випирає та звисає негарними складками.

Діастаз
  •         зустрічається  у 100% жінок, що народили;
  •         залежить від тренованості пресу, початкової ваги, величини плоду, кількості вагітностей;
  •         стрімко зменшується у перші 2 місяці і потім сильно уповільнюється;
  •         в середньому зберігається протягом року;
  •         залишається назавжди у 30% випадків;
  •         є закономірним, але не є нормою.

IMG_9469

На жаль, це не єдина проблема, що турбує жінок.

Пологи неминуче впливають на здоров’я тазового дна. Так називається група м’язів, що підтримують матку, сечовий міхур і кишківник, а також б впливають на жіночу сексуальність. Під час вагітності та пологів вони розтягуються та ослаблюються, через що часто виникають серйозні порушення, яким можна і треба запобігти.

Чому необхідне відновлення після пологів

Звісно, можна сподіватися, що з часом все налагодиться само. Зайві кілограми «підуть», живіт підтягнеться, тазові кістки стануть на місце. Можливо згодом дещо і справді зміниться, а з дечим можна жити. Але йдеться не лише про втрачені форми і розтяжки. Досить складно змиритися з такими проблемами, як:

  •         втомлена спина;
  •         біль у попереку;
  •         закрепи та нетримання сечі після пологів;

Адже все це створює фізіологічний та психоемоційний дискомфорт.

 

Спеціальні програми для відновлення організму жінки після пологів

Післяпологовий фітнес – це поєднання вправ, спрямованих на неквапне та лагідне відтворення жіночого тіла.

Пілатес – повільні плавні рухи і концентрація на ритмічному диханні зміцнюють м’язи спини, живота і тазу, покращують гнучкість та підвищують витривалість

Стретчінг – розтяжки та скручування сприяють схудненню після пологів, а й загалом омолоджують організм.

Міофасціальний реліз – самомасаж за допомогою м’ячів та ролів підвищує еластичність м’яких тканин та розслаблює затиснуті ділянки.

 

IMG_9468

Коли починати відновлення після пологів

Незважаючи на те, що наші тренування є найбільш терапевтичними з усіх можливих, потрібно, щоб лікар дозволив починати вправи. Адже в кожної жінки відновлення протікає по-різному, тому поспішати не варто. Загалом акушери-гінекологи рекомендують поступово збільшувати фізичну активність уже через 4-5 тижнів після народження дитини. Та навіть якщо ви пропустили цей період і після пологів уже минули роки, починати не пізно. Адже цей комплекс необхідний кожній жінці як повітря.

Згодом, коли ви відчуєте, що навчились усвідомлено працювати з внутрішнім блоком – дихальною діафрагмою, тазовою діафрагмою, глибокими м’язами живота і спини, які формують корсет – можна буде обрати іншу фітнес програму, яка найбільше припаде до душі.

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше