Zumba®

ZUMBA® – танцювальна фітнес програма на основі світових та латиноамериканських ритмів. Це поєднання найцікавіших танцювальних напрямків (сальса, кумбія, меренге, реаггетон, ча-ча-ча, танго, хіп-хоп) з аеробним навантаженням. Завдяки чергуванню темпу і особливих ритмів музики ви ефективно тренуєте тіло та заряджаєтесь позитивом.

ZUMBA® – ліцензійна програма з унікальною хореографією. Зумба-Львів асоціюється з Ківі Фітнес, адже наші інструктори першими у місті Львові отримали ліцензію на викладання цього запального виду фітнесу. Сьогодні ZUMBA® займається приблизно 14 мільйонів людей в 140 000 залів більш ніж в 150 країнах. А все починалося у 1990 році, коли Альберто Перес  видозмінив свої класичні заняття, додавши їм яскравого латиноамериканського забарвлення.

Тренування проходить у вільному стилі – тренер показує базові кроки, а група повторює. Тобто ви не зупиняєтеся і на розучуєте все це окремо, відточуючи техніку, як в класичних латино-американських танцях. При цьому тренер може переходити від одного стилю до іншого, залежно від зміни музики, яку він сам і готує. Тобто ви можете танцювати сальсу, а тому відразу переключитися на самбу або танець живота.

 5 причин спробувати ZUMBA®:

  • Це ефективно!
  • Це весело! На занятті створюється атмосфера справжньої вечірки!
  • Це просто! Всі рухи доволі прості і повторюються, що дозволяє відчувати себе більш впевнено з кожним разом.
  • Це незвичайно! Жодне інше тренування не дає таких емоцій!
  • Це доступно! Тренування не вимагає спеціального обладнання, одягу, музики.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

  • Zumba Львів (зумба львів), фото 1
  • Zumba Львів (зумба львів), фото 2
  • Zumba Львів (зумба львів), фото 3
  • Zumba Львів (зумба львів), фото 4

Форма одягу:

Яскравий спортивний одяг, можна одягнути щось більш жіночне, щоб підкреслювало фігуру,  кросівки.

Тривалість:

55 хв

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/zumba_lviv

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;
вул. Масарика, 2
вул. Наукова, 43б

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Цілі: 

Тренування допомагає у боротьбі з зайвими кілограмами, зміцнює серцево-судинну та дихальну системи, розвиває витривалість,  удосконалює відчуття ритму, координації, допомагає позбутися стресів, неврозів, депресії.

Кому підходить?

Тренування доступне усім бажаючим, які люблять активні тренування. Приготуйтеся до великої кількості рухів стегнами – це безумовний вплив латинських танців і танцю живота на цей вид фітнесу.  Також не варто забувати про те, що Зумба – це кардіонавантаження, тому доречною буде консультація у лікаря. Серед загальних протипоказань: підвищений артеріальний тиск; нещодавні травми; гострі захворювання суглобів, кісток; загострення серцевих захворювання, важкі їх форми; гостра форма захворювань нервової системи.

З чим краще поєднувати?

З силовими програмами, стретчінгом.