TRX

TRX – функціональний тренінг з використанням спеціальних петель, спрямований на пропрацювання всіх груп м’язів за допомогою ваги власного тіла. Проводиться у групах до 6-и осіб. Вправи виключають осьове навантаження на хребет.
Функціональні петлі TRX (Total Body Resistance Exercise) були розроблені командиром морської піхоти США Ренді Хетріком влітку 1997 року. Компактний і ефективний тренажер TRX з самого початку здобув прихильність і любителів фітнесу, і професіоналів елітарного рівня. Сьогодні петлі TRX використовуються всіма без винятку командами хокейної, футбольної та баскетбольної ліг США і в багатьох інших видах спорту, а також лежать в рюкзаку кожного четвертого солдата США під час виконання операцій за межами країни.

TRX у Львові з'явився не так давно і, на диво, привернув набагато більше уваги у жіночої аудиторії, яка вже змогла визначити основні переваги цього виду тренінгу:

  • покращення тонусу та рельєфу м’язів
  • збільшення функціональних можливостей
  • покращення рухливості суглобів
  • покращення роботи серцево-судинної та дихальної систем

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх груп м'язів, перетворюючи найпростіші вправи (наприклад, відтискання, присідання) у складний функціональний комплекс. В результаті спалюється більше калорій і створюється метаболічний стрибок, що дозволяє спалювати жир ще кілька годин після тренування TRX. Ви можете відчути всю універсальність цього методу як на групових, так і на персональних заняттях.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

  • Тренування TRX, фото 1
  • Тренування TRX, фото 2
  • Тренування TRX, фото 3
  • Тренування TRX, фото 4

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/trxworkoutlviv

Розклад і ціни

Львів:

вул. Стефаника, 21

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Цілі

Схуднення, розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги, розвиток м'язів-стабілізаторів, прискорення обміну речовин та ефективне спалення жиру, покращення загального рівня фізичної підготовки.

Кому підходить?

Підходить для всіх рівнів підготовки. Змінюючи висоту петель і положення тіла, ви можете легко регулювати рівень навантаження.
Не рекомендується людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, при яких не бажано виконувати навіть звичайні вправи.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, Roll Relax, стретчінгом.