Очищення SKY JUMPING

SKY JUMPING – унікальна фітнес-програма на батуті. Це стрибкове тренування для всього тіла зі зменшеним навантаженням на суглоби. Спостерігається два основних ефекти: cушки і помпи. Ефект помпи виникає в середині тіла під час стрибків — покращує лімфотік, а також є найкращим інструментом для зміцнення тазового дна.

Неординарні вправи, драйвовий темп, мотиваційна музика — неймовірно ефективні як для формування відмінного настрою, так і для спалювання зайвих калорій.

Ефект очищення організму досягається завдяки тому, що фітнес на батуті сприяє покращенню лімфотоку. Відбувається своєрідна лімфочистка, що покращує загальне самопочуття, зменшує прояв целюліту та набряків.


Офіційний сайт Sky Jumping: jumpingfitness.com.ua

Дивитись розклад

Цілі::

Покращення обміну речовин та току рідин в тілі, схуднення, укріплення м’язів всього тіла, покращення дихальної функції, нормалізація сну та зниження стресу, розвиток координації та балансу.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги — кросівки.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Програма розроблена для людей різного віку та рівня підготовки.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/ суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта 3-4 ступінь, діастаз, геморой, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання.

  • Sky Jumping - Фітнес на батутах Львів, фото 1
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів