Вільний рух PILATES

Пілатес – це унікальна система вправ, спрямована на пропрацювання тканин усього тіла. Тренування за системою Пілатес укріплюють м'язи-стабілізатори, що виконують роль своєрідного корсета, фіксуючи нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів). Вправи допомагають звільнити тіло від напруження та покращити мобільність суглобів, сприяють живленню хребта.

Вільний рух PILATES — терапевтичне тренування для здоров’я спини, плечей, кульшових суглобів, колін, стоп — для покращення гнучкості, для покращення постави (сутулість, перекоси в тілі, cколіоз), для звільнення від дискомфорту в тілі, що викликаний надмірним напруженням.

Дивитись розклад

Цілі:

Покращення постави, звільнення тіла від напруження, покращення мобільності суглобів, покращення гнучкості, зміцнення м’язів центру.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги — чешки або шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Заняття з пілатесу доступні та, не побоїмося цього слова, необхідні людям будь-якого віку та статі. Підійдуть як початківцям, так і професіональним спортсменам.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати зі стретчінгом, міофасціальним релізом, аеробно-силовими програмами.

Не рекомендуємо при:

Наявність гострого болю, вагітніcть на ранніх термінах. За наявності протрузій, гриж, артрозу, остеохондрозу, спондилолістезу, нестабільності тазу, остеопорозу або інших проблем потрібно попередити тренера.

Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів