Пілатес

Пілатес – це унікальна система вправ, спрямована на пропрацювання глибинних м'язів усього тіла з мінімальним навантаженням на хребет. Тренування за системою Пілатес укріплюють м'язи-стабілізатори, що виконують роль своєрідного корсету, фіксуючи нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів).

Фітнес клуб Ківі Фітнес, Львів

Більше про пілатес

Пілатес -  це унікальна система вправ, спрямована на пропрацювання глибинних м'язів усього тіла з мінімальним навантаженням на хребет. Жодна інша гімнастика не надає настільки м'якої дії на тіло, одночасно укріплюючи його, як тренування за системою Пілатес. Вправи настільки безпечні, що його використовують для відновної терапії після травм хребта.  Свою назву "пілатес" отримав від імені творця системи - Джозефа Пілатеса – американця німецького походження.

Системі тренувань вже близько 100 років і за цей час вона завоювала багато прихильників, число яких сьогодні сягає близько 30-ти мільйонів. На заняттях пілатесом не потрібно виснажувати себе багаторазовими повтореннями вправ, достатньо виконати кілька разів, але точно і правильно.

Основні принципи Пілатесу:

  • КОНЦЕНТРАЦІЯ
  • ЦЕНТРУВАННЯ
  • ДИХАННЯ
  • КОНТРОЛЬ
  • ТОЧНІСТЬ
  • ПЛАВНІСТЬ
  • РЕГУЛЯРНІСТЬ

Сьогодні школа пілатесу Ківі Фітнес щороку випускає десятки спеціалістів. Якщо Вас зацікавило навчання цієї програми, більше інформації можете дізнатись тут.

Історія пілатесу у Львові: Стосунки «Пілатес Львів» почалися на початку 2000-х років. У 2003 році Ірина Ішутіна (досвідчений тренер та методист Школи Підготовки Інструкторів Ківі Фітнес) вперше познайомилася з методом Джозефа Пілатеса на NIKE конвенції. Тоді його представив Олександр Коробецький.

Цілі

Створення "сильного центру", підтягнення усього тіла, попередження болю в попереку, покращення постави, зміцнення м’язів спини. На заняттях пілатесом не потрібно виснажувати себе багаторазовими повтореннями вправ, достатньо виконати кілька разів, але точно і правильно.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги - чешки або шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/pilateslviv

Розклад і ціни

Львів: вул. Бандери, 18; вул. Масарика, 2; вул. Наукова, 43б вул. Стефаника, 21 Київ: вул. Мишуги, 3в

Хочу записатись на тренування!
Кому підходить?

Заняття  корисні людям будь-якого віку. Пілатес Львів полюбив саме за те, що він доступний всім, хто хоче добре виглядати і бути у відмінній формі.
Рівень фізичної підготовки також не важливий, оскільки вправи  нескладні і доступні всім, хто бажає спробувати тренування за цією системою. Особливо необхідні вправи за системою Пілатес жінкам, оскільки дозволяють значно укріпити м'язи спини, пресу і тазу, що важливо у допологовий та післяпологовий період.

З чим краще поєднувати?

З усіма програмами mind&body, силовими та танцювальними. Але пам’ятайте задля досягнення максимального результату - мінімальна кількість відвідувань не повинна бути меншою, ніж 2 тренування в тиждень.

Хочу дізнатись розклад і ціни!