Антицелюлітна програма

Антицелюлітна програма  – це аеробно-силове тренування, спрямоване на корекцію фігури. За допомогою класичних силових вправ та вправ з функціонального тренінгу пропрацьовуються  різні групи м'язів, пришвидшується метаболізм, покращується циркуляція крові в тканинах та відбувається спалення жиру. Варіанти побудови заняття: TBW (інтервальне тренування) та Lower Body + Cardio.

  • ТBW (Total Body Workout) – інтервальне тренування високої інтенсивності, чергування аеробного та силового навантаження. Під час заняття активно спалюються жири та пропрацьовуються всі основні групи м’язів.

Як діє інтервальне тренування? Після інтенсивних вправ наш організм ще довго не зупиняється, він продовжує переробляти наші жирові запаси протягом 48 годин після самого тренування. Організму потрібне відновлення і йому доводиться користуватися цим джерелом енергії,поки ви сидите на роботі, дивитеся телевізор або спите. Поки ви не прикладаєте ніяких зусиль, організм продовжує розщеплювати жирові клітини, переробляючи їх в необхідну йому енергію. Вправи проти целюліту такого формату дозволяють звикнути як до силових вправ, так і до тренувань на витривалість.

  • LowerBody + Cardio - це заняття, спрямоване на пропрацювання нижньої частини тулуба (внутрішня, передня, задня частина стегон ,сідниці, м'язи спини і пресу) та ефективне спалення жиру. На занятті використовується наступне обладнання: степ-платформи, гантелі, бодібари, фітболи, амортизатори.

Боротися з проблемою «апельсинової кірки» допоможуть: тренування нижньої частини тіла Lower body (вправи проти целюліту), жироспалювальне тренування - ТBW та раціональне харчування. Якщо Ви хочете надовго закріпити ваш успіх у війні, яка називається "боротьба з целюлітом", вам потрібно змінити свій спосіб життя:

  • Пити достатню кількість води. Добова потреба людини у воді – 30 мл на 1 кг маси тіла.
  • Відмовитися від простих вуглеводів, шкідливих звичок.
  • Виконувати вправи на всі групи м’язів.
  • Вечеряти за три години до сну.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Цілі:

Схуднення, пропрацьовування усіх основних груп м'язів, розвиток витривалості серцево-судинної системи, пришвидшення метаболізму, збільшення кількості спалюваних жирів без видимої втрати м'язової маси.

Кому підходить?

Тренування підходить підготовленим людям, які раніше займались аеробно-силовими класами.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом.