Кросфіт чи силові тренування. Що обрати жінці?

Жінки в усі часи прагнули вдосконалювати своє тіло. Тож не дивно, що серед них так багато палких шанувальниць фітнесу. Разом з тим є одна цікава закономірність: усі, хто вперше приходить на заняття, сподіваються на блискавичні зміни.

Бажано якнайшвидше, усе й одразу, нехай будуть найскладніші силові вправи, головне – приголомшливий ефект. Розуміння приходить згодом, бо тілу, як і мозку, потрібен час на перебудову. Адже фітнес – це не лише про красиву фігуру, а й про ментальне та фізичне здоров’я. Зміни мають відбуватися поступово. Саме тому у нашому клубі достатньо різних програм: кожна має можливість обрати ту, у якій почуватиметься максимально комфортно.

Кросфіт і силовий тренінг: у чому відмінності

Загалом обидві методики відносяться до активного фітнесу. Обидві спрямовані на розвиток опірності та витривалості, зміцнення м’язів та покращення загального самопочуття, схуднення і вдосконалення форм. Проте між ними є дуже суттєва різниця. Розберемося докладніше.

Кросфіт – це доволі екстремальний різновид фітнесу, що потребує неабиякої попередньої фізичної підготовки.

  • Наближений до професійного спорту, де понад усе важливий особистий результат. Швидше, вище, сильніше, навіть якщо доводиться викладатися на межі можливостей.
  • Головний принцип будь-якого кросфіт-тренування – надзвичайно висока інтенсивність силових навантажень. Усі вправи – індивідуальні чи групові – виконуються з певним інтервалом і повторюються по колу. Спочатку одна, потім друга, третя, і знову спочатку. Темп – максимально швидкий. Якщо вдається щоразу збільшувати кількість підходів – чудово.
  • Усталеної обов’язкової програми не існує. Здебільшого кросфіт-комплекси поєднують елементи важкої атлетики (робота з великою вагою), спортивної гімнастики (вправи на турніках та брусах), стрибки, біг. Деякі системи додають плавання, веслування, велоспорт та інші види активностей.
Чи ефективний кросфіт для схуднення?

Безперечно так. Настільки інтенсивні та потужні навантаження справді стрімко спалюють зайві калорії та забезпечують швидку втрату ваги за короткий термін. Особливо в поєднанні з правильним харчуванням та здоровим способом життя.

Чи варто одразу починати з такого формату тренувань і чи корисний взагалі кросфіт для жінок?

Хоча у світі чимало прихильниць цього різновиду фітнесу, треба врахувати, що він може бути травматичним. А надто для жіночої тілобудови, адже йдеться про великі навантаження на суглоби, зокрема кульшові, та м’язи черевної стінки. Непідготовленим новачкам, і навіть жінкам, що звикли до помірних активностей, однозначно не рекомендований кросфіт.

Силові тренування – це насамперед про оздоровлення. Точніше, функціонально-силові, бо суть техніки полягає саме в функціональності.

  • Провідний принцип – безпека понад усе! Вітається м’який підхід до силових тренувань та тренувань на витривалість. Тобто, набувається накопичувальний ефект: кожне заняття веде до бажаного результату.
  • Найефективніші вправи для тазового дна, що означає найкращий вплив на лімфодренажну систему. А отже, швидко втрачаються зайві кілограми та целюлітні відкладення.
  • Працюємо з помірною вагою або даємо силові вправи з використанням власної ваги. Під час виконання уважно слідкуємо. за внутрішньочеревним тиском. Це надважливо для жінок, адже нормальний внутрішньочеревний тиск — це секрет і плаского живота, і здорового тазового дна.
В КІВІ ФІТНЕС доступні такі функціонально-силові тренування:
  • BODY SHAPE – для покращення форм;
  • FUNCTIONAL – для розвитку основних фізичних якостей і для того, щоб підсушитися;
  • SKY JUMPING — для набуття сили, витривалості; удосконалення форм з одночасним ефектом “сушки”;

Обирайте свій формат тренувань і пам’ятайте: наш найдорогоцінніший ресурс – це здоров’я!

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше