Стретчінг

Стретчінг – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості, поліпшення еластичності м'язів і рухливості суглобів. Тренування дозволяють запобігти розтягування м'язів, сухожиль і зв'язок, сприяють якнайшвидшому відновленню м’язів після навантажень.
42546015_546488599118685_7727697457533943808_n

Цей напрямок (стрейчінг, стретчинг - варіанти звучання у перекладі з англійської) вперше отримав широке поширення в 50-і роки в Швеції, а через 20 років його вже активно практикували спортсмени всього світу. Припускаємо, що стретчінг у Львові з'явився приблизно в той же час.

Основні принципи стретчінгу:

  • Помірність

Вправи виконуються плавно, без різких рухів, больових відчуттів.

  • Регулярність

Оптимальний варіант занять - два рази на тиждень. Така періодичність сприятиме гармонійному розвитку, приведе в норму емоційний стан і зміцнить здоров'я.

  • Правильне дихання

Під час занять стретчінгом необхідно глибоко, повільно, рівномірно дихати. Якщо з'являється задишка, слід відновити дихання, і тільки після цього продовжувати виконання вправи.

  • Зосередження

Під час виконання вправ спробуйте зосереджуватися на тій частині тіла, над якою працюєте. З одного боку, це сприяє найкращому ефекту з точки зору роботи м'язів і суглобів, з іншого боку, так досягається розслаблення нервової системи - саме тому після стретчінгу ви відчуваєте приємне відчуття розслаблення і відпочинку.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

Форма одягу:

Вільний спортивний одяг, який не сковує рухи, балетки, шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Розрахований на людей будь-якого віку та будь-якого рівня підготовки. Ефективний для тих, хто мріє сісти на шпагат, хто дбає про красиву поставу та гнучкість

Цілі:

Тренування спрямоване на відновлення та розслаблення м’язів після активного тренування, запобігання відкладення солей, покращення кровообігу, зняття напруження, покращення постави.