Стретчінг

Стретчінг – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості, поліпшення еластичності м'язів і рухливості суглобів. Тренування дозволяють запобігти розтягування м'язів, сухожиль і зв'язок, сприяють якнайшвидшому відновленню м’язів після навантажень. дня.

Цей напрямок (стрейчінг, стретчинг - варіанти звучання у перекладі з англійської) вперше отримав широке поширення в 50-і роки в Швеції, а через 20 років його вже активно практикували спортсмени всього світу. Припускаємо, що стретчінг у Львові з'явився приблизно в той же час.

Фітнес клуб Ківі Фітнес, Львів

Основні принципи стретчінгу:

  • Помірність

Вправи виконуються плавно, без різких рухів, больових відчуттів. Необхідно виконувати те навантаження, яке вам підходить.

  • Регулярність

Розтяжка повинна відбуватися за рахунок регулярності занять, а не за рахунок інтенсивності та складності виконуваних вправ. Частота тренувань може бути різною. Це залежить від того, яку ціль ви поставили та скільки у Вас вільного часу. Навіть одне заняття на тиждень може принести користь, якщо правильно підібраний комплекс вправ і обране відповідне навантаження. Оптимальний варіант занять - стретчінгу два рази на тиждень. Така періодичність сприятиме гармонійному розвитку, приведе в норму емоційний стан і зміцнить здоров'я.

  • Правильне дихання

Під час занять стретчінгом необхідно глибоко, повільно, рівномірно дихати. Якщо з'являється задишка, слід відновити дихання, і тільки після цього продовжувати виконання вправи.

  • Зосередження

При занятті стретчінгом слід зосереджуватися на тій частині тіла, над якою працюєте. З одного боку, це сприяє найкращому ефекту з точки зору роботи м'язів і суглобів, з іншого боку, так досягається розслаблення нервової системи - саме тому після стретчінгу ви відчуваєте приємне відчуття розслаблення і відпочинку, незважаючи на значну роботу.

  • Стрейчінг Львів, фото 2
  • Стрейчінг Львів, фото 3

Форма одягу:

Вільний спортивний одяг, який не сковує рухи, балетки, шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;
вул. Масарика, 2;
вул. Наукова, 43б
вул. Стефаника, 21

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Хочу записатись на тренування!
Цілі:

Тренування спрямоване на відновлення та розслаблення м’язів після активного тренування, запобігання відкладення солей, покращення кровообігу, знімання напруження, покращення постави.

Кому підходить?

Розрахований на  людей будь-якого віку та будь-якого рівня підготовки. Ефективний для тих, хто мріє сісти на шпагат, хто дбає про красиву поставу та гнучкість

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з танцювальними програмами для досягнення максимальної гнучкості та пластичності тіла, а також після силових класів для надання м'язам красивої форми.

Хочу дізнатись розклад і ціни!