Переваги персональних тренувань

Важлива складова будь-якого успіху — це період навчання. Ми рідко можемо досягнути чогось без сторонньої інформаційної і мотиваційної підтримки. У фітнесі це особливо помітно, адже без допомоги тренера отримати бажаний результат на вагах і на сантиметровій стрічці — неможливо. Чому ж варто хоча б раз відати персональне тренування і в чому переваги занять з індивідуальним тренером, поговоримо далі.

персональні тренування фото

Вирішуючи, займатись із тренером один-на-один чи відвідувати групові тренування, зваж переваги перших:

  1. Висока мотивація. Твій тренер знає, що надихає тебе не здаватися і вміло використає це в моменти, коли тобі захочеться опустити руки. Найчастіше ми не досягаємо своєї фітнес-цілі через те, що боїмося труднощів, але в такі моменти персональний тренер стане стимулом і прикладом для тебе.
  2. Можливість тренуватися за індивідуально підібраної програмою. Не секрет, що те, що підходить одним людям, для інших зовсім не годиться. На це є багато причин, а саме — заборона певних видів навантажень, внаслідок травм, протипоказання через певні види захворювань тощо. Правильно підібрана програма у будь-якому випадку допоможе досягнути кращого результату.
  3. Ти ніколи не будеш почуватися розгублено. Під час групового тренування не всі однаково швидко і якісно виконують кожну із вправ, і це нормально, бо всі ми різні. Але ефективність тренування, на якому ти більшість часу доганяла групу чи намагалась розібратися у суті вправи, значно знижується. У випадку персонального заняття схожих проблем не виникатиме — тренер детально пояснить, як виконується та чи інша вправа, на чому потрібно зробити акцент, які саме м’язи повинні працювати зараз. Тож працювати в парі з тренером значно комфортніше!
  4. Ти точно досягнеш бажаного результату! Часто буває, що тренуючись самостійно чи в групі, тобі важко досягнути хоча б якогось ефекту: втома після тренування відчувається, безліч виконаних вправ позаду, а сантиметри все не зникають. Можливо, річ в тім, що саме тренування було побудоване неправильно, що навантаження потрібно зменшити або ж збільшити. Також проблемою може бути те, що результативність тренувань не зростає. Насправді важливими є перерви між вправами, правильна їх послідовність і тривалість. Розібратися в цьому допоможе індивідуальне заняття з тренером.
  5. Якщо тобі потрібен максимально швидкий результат, то для цього також потрібно займатися індивідуально. Тренер обере саме той вид вправ із саме тим спортивним обладнанням, що сприятимуть швидкому і довготривалому ефекту у твоєму випадку.
  6. Персональні заняття гарантують відсутність травм і перенавантаження. Безпека під час будь-якого тренування — це основне, тому тренуючись у парі із професіоналом, можеш про неї не турбуватися.

rimage-31

Для того, щоб всі ці переваги дійсно перетворились у реальні «плюси» твого індивідуального тренування, правильно обирай тренера. Це мусить бути досвідчений кваліфікований спеціаліст, котрий відповідає твоїм уявленням про ідеал спортивного тіла. Важливо, щоб ви з ним подружились, а тому стиль ведення занять і його особиста зацікавленість в твоєму результаті мають чи не найбільше значення.

Бажаємо тобі знайти свого ідеального персонального тренера і підкорити з ним усі фітнес-вершини! 😉

 

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше