Тактична сушка INTERVALS

INTERVALS — це кругове тренування, ефективний функціональний тренінг, вибудована тактика, що сприяє зниженню ваги, розвитку сили, гнучкості, спритності та витривалості. Принцип тренування полягає в послідовному виконанні вправ по колу з різним обладнанням (медбол, бокс, еквалайзер, еспандер, батут, бігова доріжка) у високому темпі. Ви відпочиваєте на шляху від однієї станції до іншої. Зазвичай коло складається з 6-11 вправ і в залежності від їх складності повторюється 3–4 рази.

Дивитись розклад

На тренуванні можуть використовуватись не лише динамічні, але й статичні, ізометричні вправи, також вправи з вагою власного тіла та з обтяженням, за допомогою яких пропрацьовуються всі основні групи м'язів та стабілізатори. Ця програма є надзвичайно популярною серед бодібілдерів у період «сушки», адже вона спалює жир та водночас зберігає м'язи.

Цілі:

Розвиток та зміцнення м’язової сили, створення рельєфного тіла, пропрацьовування усіх основних груп м'язів. Формування красивих форм.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Для людей середнього та високого рівня підготовки. Ідеально підійде людям, які хочуть повернутися у спорт після тривалої перерви.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом, міофасціальним релізом.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/ суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта або інших суглобів 3-4 ступінь, діастаз, геморой, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання

Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів