FLT (жироспалення)

FLT (fat loss training/жироспалення) – це кругове тренування, ефективний функціональний тренінг, що сприяє зниженню ваги, розвитку сили та витривалості. Принцип тренування полягає в послідовному виконанні вправ по колу з різним обладнанням (медбол, бокс, еквалайзер, еспандер, батут, бігова доріжка) у високому темпі. Ви відпочиваєте лише на шляху від однієї станції до іншої. Зазвичай коло складається з 6-11 вправ і в залежності від їх складності повторюється 3–4 рази.

Метод колового тренування (з ціллю жироспалення) залишається одним з найпопулярніших, адже він досить універсальний. Його можна використовувати як при підготовці олімпійських чемпіонів, так і при аматорських тренуваннях або роботі з новачками. Цей вид тренування – це щось середнє між кардіо та звичайним силовим тренінгом. З кардіо його зближує:

  • висока інтенсивність;
  • велика кількість повторів.

З силовим - використання загальних вправ і силових тренажерів.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

На тренуванні можуть використовуватись не лише динамічні, але і статичні, ізометричні вправи, асани з йоги, вправи з вагою власного тіла та з обтяженням, за допомогою яких пропрацьовуються всі основні групи м'язів та м’язи-стабілізатори. Ця програма є надзвичайно популярною серед бодібілдерів у період «сушки», адже вона спалює жир та водночас зберігає м'язи.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;
вул. Масарика, 2;
вул. Наукова, 43б;

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Цілі:

Схуднення, надання тонусу м'язам, збільшення витривалості, швидкості та спритності свого тіла, покращення координації, зміцнення серцево-судинної системи, прискорення обміну речовин та ефективне спалення жиру, покращення загального рівня фізичної підготовки.

Кому підходить?

Для людей середнього та високого рівня підготовки, які не в захваті від кардіотренувань, але шукають дієвий спосіб для спалювання жиру. Ідеально підійде людям, які хочуть повернутися у спорт після тривалої перерви.
Не рекомендується людям з серцевою недостатністю, проблемами суглобів, варикозним розширенням вен на стадії загострення. Колові тренування вимагають часу на відновлення, тому не варто проводити їх щодня, тим більше, якщо вони дуже інтенсивні.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, Roll Relax, стретчінгом.