Тиша в голові SKY YOGA

Sky Yoga – тренування в гамаках. Заняття сприяє декомпресії хребта, розвитку гнучкості, сили і витривалості.

42504745_328463177927707_4374330169846923264_n

Йога в гамаках — нестандартний та дуже крутий метод роботи з тілом. Майже все тренування ви повністю або частково знаходитесь у повітрі, балансуючи на гамаку.

Окрім того, що це тренування неймовірно красиве та цікаве, вправи зі Sky Yoga дозволяють одночасно розтягувати, зміцнювати та розслабляти тканини нашого тіла.

Завдяки гамаку ми отримуємо підтримку, що сприяє витяжінню хребта (це досить складно зробити на землі, але неабияк необхідно нашому хребту). А перебування в перевернутих позах значно полегшує відтік рідин з нижніх кінцівок, органів черевної порожнини та малого таза.

Такі тренування також чудовий спосіб зняти стрес та покращити баланс тіла. Досягти бажаної тиші в голові.

Дивитись розклад

Цілі:

Розвиток гнучкості, сили та витривалості, покращення постави, зміцнення м’язів спини та хребта, зняття напруження з попереку, спини, шиї, розслаблення та зняття стресу.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги — чешки або шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Підходить як початківцям, так і тим, хто вже давно займається фітнесом. А також тим, хто любить цікаві незвичні формати тренувань.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/ суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта або інших суглобів 3-4 ступінь, діастаз, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання.

 
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів