Sky Yoga

Sky Yoga – тренування в гамаках з ручками до 6 осіб. Унікальне поєднання асан з йоги, лікувальної гімнастики, елементів силової фітнес-програми. Спеціальне обладнання – гамак, підвішений до стелі, може як допомогти у виконанні вправи або пози, так і ускладнити її. Заняття сприяє декомпресії хребта, розвитку гнучкості, сили і витривалості.

Ідея здійнятися над землею належить бродвейському танцюристу Крістоферу Харрісону. На початку 90-х років минулого сторіччя він використовував гамак з м'якої тканини для свого театрального шоу і це пристосування відразу ж сподобалося майстрам йоги і власникам фітнес-центрів. Сьогодні у всьому світі існують різні назви схожих тренувань: антигравіті йога (antigravity yoga), йога в гамаку, йога в повітрі, air yoga, fly yoga, у Львові - sky yoga. До речі, заняття в гамаках у Львові - це рідкісний, але дуже цікавий напрямок фітнесу, який перевертає з ніг на голову. Не шукаючи точку опори, вчить взаємодіяти зі своїм тілом і силою гравітації.

Нові, не зовсім звичні вправи, приносять велику користь:

 • Поліпшується концентрація, пам'ять, увагу.
 • Сон стає міцним і оновлюючим.
 • Відтік крові з печінки покращує травлення.
 • У всі найважливіші органи надходить свіжа, насичена киснем кров. Це викликає природне омолодження та поліпшення здоров'я. Прекрасний колір обличчя і гладка шкіра вам забезпечені!
 • Практика перевертання на невеликі проміжки часу буде дуже корисна при зміщенні органів черевної порожнини.
 • Дихальні вправи в положенні вниз головою значно полегшать прояви астми, бронхіту та інших захворювань дихальних шляхів.
 • йога в гамаках, фото 1
 • йога в гамаках, фото 2
 • йога в гамаках, фото 1
 • йога в гамаках, фото 4
 • йога в гамаках, фото 5

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг на довгий рукав, спортивний топ для фіксації грудей, на ноги – шкарпетки, балетки.

Тривалість:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах: 

vk.com/yogaonline

Розклад і ціни

Львів:

вул. Стефаника, 21

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Хочу записатись на тренування!Цілі

Розвиток гнучкості, сили та витривалості, покращення постави, зміцнення та розтягнення м’язів спини та хребта, зняття напруження з попереку, спини, шиї, зменшення проявів сколіозу, остехондрозу і больових відчуттів, розслаблення та зняття стресу.

Кому підходить?

Підходить початківцям, адже для занять у гамаках практично немає ніяких обмежень. Вони підходять і дорослим, і дітям, а також зовсім неважливо, чи є у вас хоч який-небудь досвід йоги. Гамак витримує до 120 кг. Не рекомендується: людям, чия вага перевищує 120 кг; людям з постійно підвищеним артеріальним тиском; людям з сильними проблемами з хребтом і / або суглобами (зап'ястя, плечі, таз, коліна); людям з сильними проявами «морської хвороби»; людям з грибковими захворюваннями шкіри.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з Пілатесом, Roll Relax, Стретчінгом, Йогою та іншими.

Хочу дізнатись розклад і ціни!