Урок ліпки BODY SCULPT

Чи не чудово те, що ми можемо зліпити себе такими, як цього хочеться нам? Сформувати своїми руками фігуру своє мрії, яка буде надихати та викликати це прекрасне відчуття насолоди собою й впевненості.

Дивитись розклад

Урок ліпки BODY SCULPT — тренування для красивих форм — тонка талія, відсутність галіфе, підтягнута внутрішня поверхня стегон, підтягнуті руки, красиві ікри. BODY SCULPT — силове тренування, спрямоване на створення бажаного рельєфу тіла. За допомогою класичних силових вправ (з обладнанням чи вагою власного тіла) на занятті пропрацьовуються всі основні групи м’язів (ноги, руки, груди, спина, плечі, прес).

Тренування проводиться в середньому з використанням різного обладнання: метболи, гантелі, амортизатори, бодібари тощо. Характерне велике різноманіття вправ, тож урок ліпки буде не тільки корисним, а й дуже насиченим і цікавим.

Цілі:

Розвиток та зміцнення м’язової сили, створення рельєфного тіла, пропрацьовування усіх основних груп м'язів. Формування красивих форм.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Тренування підходить як початківцям, так і підготовленим, адже навантаження можна змінювати, обираючи відповідне обладнання, виходячи з власних відчуттів та сили. Якщо ви ніколи не займались силовим навантаженням, ми дуже рекомендуємо розпочинати з цього тренування.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/ суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта або інших суглобів 3-4 ступінь, діастаз, геморой, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання

Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів