Підготовка до щастя PRENATAL

PRENATAL (фітнес для вагітних) – тренування для майбутніх мам у групах. Це терапевтичне тренування, створене для того, щоб підтримувати себе в формі під час вагітності та підготуватися до пологів. Підготуватися до щастя.

Значна увага приділяється дихальним вправам, вправам на розслаблення та покращення гнучкості. Також наш комплекс допоможе вам зменшити або й зовсім позбутися відчуття дискомфорту у поперековому відділі та болю у спині.

Чекаєте на дитину? Тоді варто записатися на заняття для вагітних. Львів та його майбутні мами хочуть почувати себе добре під час вагітності та зберегти гарну фігуру після пологів. Головне пам'ятайте, що протягом 9 місяців очікування, фітнес — не є засобом схуднення. Тренування для вагітних — це спосіб підтримати свій організм в тонусі та знизити ймовірність набору зайвої ваги, виникнення проблем з тазовим дном тощо.

Кращі заняття для вагітних у Львові можуть запропонувати тільки ті клуби, де матуся зможе перебувати в гарному настрої, отримати фізичну і психоемоційну підтримку перед пологами.

Рекомендуємо:

  • Перед початком тренувань проконсультуватись з лікарем.
  • Займатись регулярно.
  • Якщо під час заняття ви відчули напругу матки, гіпертонус чи будь-які інші дискомфортні відчуття, слід припинити виконання вправи і сказати про це тренеру.

Дивитись розклад

Цілі

Підтримати себе в формі під час вагітності, підготуватися до пологів.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги — чешки або шкарпетки.

Тривалість тренування:

55 хв.

Кому підходить?

Вагітним жінкам, що очікують на своє маленьке щастя.

Не рекомендуємо при:

Протипоказань нема, але потрібне зелене світло від лікаря. За наявності протрузій, гриж, артрозу, остеохондрозу, спондилолістезу, нестабільності тазу, остеопорозу або інших проблем обов’язково попередити тренера.

  • Prenatal заняття для вагітних Львів, фото 1
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів