PRENATAL

PRENATAL (фітнес для вагітних) – тренування для майбутніх мам у групах до 8 осіб, яке базуються на вправах з пілатесу та йоги. Цей комплекс допомагає протягом всієї вагітності підтримувати чудову фізичну форму та підготувати тіло до пологів. Значна увага приділяється дихальним вправам, вправам на розслаблення та розтяжку м'язів. Також наш комплекс допоможе вам зменшити або й зовсім позбутися відчуття дискомфорту у поперековому відділі та болю у спині.
Ви вагітні? Тоді варто записатися на заняття для вагітних. Львів та його майбутні мами не хочуть занедбувати себе на час виношування дитини та мріють зберегти гарну фігуру після пологів. Головне пам'ятайте, що протягом 9 місяців очікування, фітнес не є засобом зробити свою фігуру ідеальною, цим потрібно буде займатися після пологів. Вправи для вагітних зараз - це спосіб підтримати свій організм в тонусі і знизить імовірність набору зайвої ваги.
Кращі заняття для вагітних у Львові можуть запропонувати тільки ті клуби, інструктори яких не тільки теоретично і практично вміють вести курс, але і на практиці знають, що це таке - бути матір'ю. Заснувавши у Ківі Фітнес програму «фітнес для вагітних» - Львів отримав  ще один чудовий міні-гурток сім'ї, де матуся зможе перебувати в гарному настрої, отримати фізичну і психо-емоційну впевненість перед пологами.

Рекомендуємо:

  • Перед початком тренувань проконсультуватись з лікарем.
  • Займатись регулярно.
  • Слідкувати за роботою серця. Пульс при фізичних навантаженнях не повинен бути вище 150 ударів на хвилину.
  • Якщо під час гімнастики ви відчули напругу матки, тонус, слід припинити виконання вправи і промасажувати поперек.
41991140_239668770031059_1801464787528318976_n Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче!

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, що не обмежуватиме ваших рухів. Дуже важливо, щоб у русі одяг не перетискав ділянку живота. На ногах - чешки або шкарпетки.

Тривалість тренування:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/prenatalfitness

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;

Цілі:

Поліпшити загальне самопочуття майбутньої мами, пропрацювати м'язи живота, тазового дна, щоб підготувати організм до пологів. Спеціально підібрані комплекси вправ позбавлять від болів у попереку, знімуть деяке навантаження на хребет, усунуть набряки, запори і покращать кровообіг, що неодмінно піде на користь майбутньому малюкові.

Кому підходить?

Вагітним, які перебувають на 16-40 тижні вагітності. Протипоказані фізичні вправи для вагітних, яким поставлений діагноз «загроза викидня» або «загроза передчасних пологів».

З чим краще поєднувати?

Найкраще компонується з пілатесом, прогулянками на свіжому повітрі та плаванням.

  • Prenatal заняття для вагітних Львів, фото 1