Найкращі тренування для дівчат-підлітків

Таємне бажання всіх сучасних тінейджерок – подобатися цілому світові. Однокласникам, друзям, підписникам в соцмережах і звісно ж, собі. Вони прагнуть бути в тренді та водночас виділятися серед інших. Їх вабить усе цікаве та незвичне: музика, одяг, спосіб життя. Вони відвідують тренування для дівчат-підлітків не лише заради гарної фігури. А ще й заради того, щоб показати ефектні світлини в Інстаграмі. 😉 Та насправді вони отримують набагато більше!

4 аргументи на користь фітнесу для дівчат

1. Здорова самооцінка
Як стверджують психологи, вона складається саме у підлітковому віці. Це ставлення до себе, від якого цілковито залежать стосунки із зовнішнім світом. Один з найкращих способів розвинутися у справді гармонійну особистість – танці для дівчат підлітків. Адже красиві ритмічні рухи під музику дають не тільки задоволення і сильне гнучке тіло, а й формують впевненість у власній привабливості.

2. Здорова дихальна функція
Це надважливо для майбутньої жінки, для здоров’я тазового дна. Тобто, усіх м’язів, що підтримують внутрішні статеві органи, запобігають специфічним жіночим захворюванням та сприяють нормальному перебігу вагітності. Здорова дихальна функція неможлива без правильної постави, яку допомагає виробити пілатес для підлітків..

3. Здоровий зв’язок між тілом та свідомістю
Цей зв’язок посилюється на кожному занятті. Та все ж увесь світ визнає, що найефективніша система гармонійного розвитку особистості – це йога. Вона формує струнку поставу, сприяє правильному диханню та злагодженій роботі усіх внутрішніх органів. Крім того, ніщо так не тренує стресостійкість та здатність опиратися зовнішнім негативним впливам. Починати ніколи не пізно, але йога для підлітків – це потужна підготовка до дорослого життя.

4. Здоровий стиль життя
Складно вгадати, ким стануть сьогоднішні дівчатка. Та досвід показує, що часом закохатися у фітнес з юного віку – це назавжди. Спеціальні програми для підлітків відкрилися в КІВІ ФІТНЕС ще у 2010 році. Колишні тінейджерки, що відвідували пол денс для дівчат 12-16 років, де навчалися красивим трюкам на пілоні та скай джампінг, де навчалися танцювальним зв’язкам, виросли. Наприклад, Тіна стала тренером Pole Dance. Аліна тепер працює адміністратором фітнес-клубу. Роки минають, а тренування залишаються трендовими.

Наші найпопулярніші програми тренувань для дівчат підлітків:

  • Pole dance junior
  • Sky jumping junior

Найсміливіші відвідують заняття з пілатесу нарівні з дорослими.

Незабаром відкриється спеціальний напрямок – Joga junior. Слідкуйте за анонсами в соцмережах!

Обирайте те, що найбільше до душі і залишайтеся з нами. Адже КІВІ ФІТНЕС – це не лише користь і задоволення. Це стиль життя.

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше