Шабаш POLE DANCE

Всі україночки відьми. На нашому шабаші ми вивільняємо нашу приховану силу та сексуальність, розкриваємо потаємні бажання нашого тіла.

POLE DANCE — тренування, де пілон виступає партнером. На тренуванні ми покращуємо тонус і форми всього тіла, покращуємо гнучкість. Ми вивчаємо крутки, елементи на висоті і в партері, вивчаємо красиві переходи з ефектом ВАУ. І головне, що все це від простого до складного. При індивідуальній роботі за бажанням зйомка.

Дивитись розклад

Пол денс (або pole dance) у Львові — досить модний і популярний вид фітнесу, який межує з акробатикою, стретчінгом, стрип-пластикою та силовими програмами. Під час відвідування занять pole dance ви пропрацьовуєте основні групи м’язів, розтягуєте їх, вивчаєте основи акробатики, розвиваєте гнучкість і жіночність.

 

Цілі:

Зміцнення м’язового корсета, розвиток гнучкості, вивчення акробатичних трюків на пілоні, танцювальних елементів та зв’язок, набуття впевненості та сміливості.

Форма одягу:

Короткі шорти, топ. Найкраще тренуватись босоніж.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Доступний усім охочим, незалежно від вашої ваги та віку, не потребує спеціальної підготовки.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/ суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта 3-4 ступінь, діастаз, геморой, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання.

  • Pole Dance (пол денс) Львів, фото 2
  • Pole Dance (пол денс) Львів, фото 3

 
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів