Pole Dance

Pole Dance (танець на пілоні)  - сучасний вид фітнесу, який поєднує елементи танцю та акробатики. Тренування розвиває м'язи верхньої частини тіла (при утриманні власної ваги в різних положеннях), спини (в стійках на руках) і пресу (різні утримання і перевороти), покращує пластику, гнучкість.

Пол денс (або pole dance) у Львові - досить модний і популярний вид фітнесу, який межує з акробатикою, стретчінгом, стриппластикою та силовими програмами. І не просто межує, а має з ними спільні елементи та аналогічні результати. Адже під час відвідування занять pole dance ви розтягуєте м'язи, пропрацьовуєте основні групи м’язів, вивчаєте основи акробатики, гнучкості і жіночності. Важливо не плутати пол денс і стриппластику. Стрипластика - це заняття, спрямоване на розвиток гнучкості, пластичності, а також сексуальності, а пол денс, крім перерахованих вище якостей, розвиває ще й силу м'язів, яка Вам необхідна для виконання складних акробатичних трюків.

Заняття починається з розминки. Основна частина заняття включає: крутки навколо пілону (>360) та елементи пластики;     нижній рівень – партер; для підготовлених - навчання трюкам на пілоні високо над підлогою, закінчується тренування стретчінгом.

Школа пол денс Ківі фітнес та її найкращі учениці мають можливість приймати участь у різноманітних змаганнях та конкурсах з Pole dance. Львів  у 2014 році приймав фінал West Ukrainian Pole Dance Champonship 2014, де було визначено найкращих танцівниць пол денс. Львів, за підсумками  відбіркового туру, представив 9 учасниць.

Ось ще кілька корисних порад щодо тренувань :

  • Не надягайте на заняття колечка, браслети і великі сережки - це небезпечно та псує поверхню пілона.
  • Не користуйтесь перед тренуванням кремами і маслами – адже тіло буде дуже слизьким, що ускладнює процес зчеплення з пілоном і також є небезпечним.
  • Для занять Pole dance ви можете використовувати спеціальні пудри і креми - вони забезпечують надійне зчеплення з пілоном і полегшує тренування, особливо, під час виконання поспіль декількох трюкових зв'язок. Ці засоби можна придбати у нашому інтернет магазині товарів для фітнесу та спорту.
  • Pole Dance (пол денс) Львів, фото 1
  • Pole Dance (пол денс) Львів, фото 2
  • Pole Dance (пол денс) Львів, фото 3
  • Каріна Нечипоренко, інструктор з фітнесу, танцю живота, трайбл, Львів, фото 6

Форма одягу:

Короткі шорти, топ,  балетки для початківців.

Тривалість:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/poledancelviv

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;
вул. Масарика, 2;
вул. Наукова, 43б

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Хочу записатись на тренування!Цілі:

Зміцнення м’язового корсету, розвиток гнучкості, вивчення акробатичних трюків на пілоні, танцювальних елементів та зв’язок, набуття впевненості та сміливості.

Кому підходить?

Доступний усім бажаючим, незалежно від вашої ваги та віку, не потребує спеціальної підготовки.

З чим краще поєднувати?

Стретчінг, стриппластика, силові та танцювальні програми.

Хочу дізнатись розклад і ціни!