ЛФК для дітей 5-9 років — кому довірити свою дитину?

«Мій поправляється просто на очах. Ні побігати, ні пострибати, як втупиться у той планшет зранку, так і сидить до вечора, на вулицю не виженеш!» , – зітхає одна мама.

«А моя навпаки гіперактивна, ані хвилини спокою: все у неї падає, ламається і розбивається, і чому вона така незграбна?», – бідкається друга.

Насправді це просто сучасні діти, малорухливі чи занадто рухливі, які намагаються пристосуватися до навколишнього світу, лише треба їм трішечки допомогти.

«Що, віддати на якийсь спорт? Зрештою, це здоров’я і дисципліна, але там все так жорстко…».

Зовсім не обов’язково. Оздоровчі тренування для дітей можна перетворити на веселу розвагу. Набагато веселішу за заняття в спортивній секції, адже все відбувається в ігровій формі.

Яка користь від такої несерйозної фізкультури?

Хто у 5-9 років не хоче бути схожим на казкового героя: сильного, спритного і красивого? Ніби не насправді, але ж як цікаво! Між тим відбуваються справжні дива: покращення постави у дітей, розвиток вправної координації і загальне зміцнення опорно-рухового апарату.

І це ще не все!
  • Завдяки простим та безпечним вправам вирівнюється хребет: звичка «тримати спинку» виробляється сама собою, без зайвого спротиву. Дитина, що ходить на фітнес, ніколи не буде горбитися і хилитися на один бік, бо це найкраща профілактика сколіозу.
  • Хіба не забавно спробувати втримати стопою кольоровий м’ячик з шипами, чи покатати гумовий валик? Намалювати сонечко пальцями ноги, пройтися на пальчиках, вдавати мавпочку або клишоногого ведмедика? Між тим, це потужна профілактика плоскостопості.
  • М’які, нетравматичні розтяжки сприяють еластичності м’язів та рухливості суглобів. Це означає, що дитині не загрожуватимуть переломи, вивихи та розриви сухожиль. Більше того, таким чином набувається спритність та вміння тримати рівновагу.

Все це дає йога для дітей – найкраща ЛФК, що не лише оздоровлює і зміцнює, а й виховує здорову особистість.

Як і в усіх різновидах фітнесу, тут надається велике значення ритмічному диханню. У поєднанні з повільними плавними рухами це виробляє здатність концентруватися, зосереджуватися та зберігати увагу тривалий час.

Крім того, варто пам’ятати, що діти теж вразливі до психоемоційних стресів. Дитяча йога, як і будь яка, тренує опірність, вміння слухати своє тіло та спокійно реагувати на труднощі.

Якому тренеру довірити свою дитину?

Справжньому фахівцю, який перш ніж почати працювати з дітьми, пройшов багато спеціалізованих навчань і вміє розуміти їх по-справжньому. Такий тренер не оцінюватиме, не наполягатиме на досягненнях і не сваритиме за невдачі. В жодному разі не намагатиметься тиснути на маленьку особистість. Просто буде завжди поруч, готовий підтримати, підказати та підбадьорити. З ним має бути цікаво і весело!

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше