Все про швидке схуднення

Думаю, серед нас немає жодної, яка була б задоволеною своїм тіло. Повір, навіть моделі скаржаться на свої недоліки. А все тому, що жодна людина на цій планеті не є ідеальною.

Йдеться, звісно, і про психологічну складову. У кожного є своя межа комфорту і коли тіло змінюється настільки, що перебувати в ньому і почуватися при цьому добре, стає зовсім неможливим, ми намагаємось змінитись, повернутися до попереднього вигляду.

Бажання постійно вдосконалюватися – це похвально. Але лише якщо це вдосконалення стосується освіти чи досягнення фітнес-цілей.

худнути фото

Дуже небезпечним, але модним і поширеним, тепер є вдосконалення зовнішності за допомогою скальпеля чи інших ризикованих процедур. Хтось вселив у наші голови думку, що можна робити зі своїм тілом що-завгодно, бо потім якийсь чарівник із салону краси зробить кілька уколів, припише кілька сироваток, і – готово: з дзеркала на тебе дивитиметься ідеал.

Не все, далеко не все, в житті вирішується за кілька годин, пам’ятай це. Але за кілька годин можна заробити на свою голову по-справжньому серйозні проблеми. Життя взагалі повне парадоксів.

Схуднути в один миг ока

похудання фото

Буває, мабуть, що прокидаєшся вранці, стаєш перед своїм відображенням у піжамі і думаєш: «Отут би підкачати, тут би зменшити, і буде ідеально». Добре, якщо такі роздуми приводять тебе, у кінцевому результаті, до спортзалу, фітнес клубу чи мотивують на ранкову зарядку, пробіжку тощо.

Є кілька варіантів ін’єкційних процедур, що обіцяють впливати на вагу і вигляд твого тіла.

Мезотерапія
Під час процедури неглибоко під шкіру вводять ліполітичний спецрозчин з активних речовин, що сприяють розщепленню і виведенню жирів. Найбільш ефективними вважаються розчини, в складі яких є фосфатидилхолін.

Мезодіссолюція
Ліполітичний «коктейль» з великою кількістю води вводять глибоко під шкіру. Завдяки глибокому проникненню, препарат руйнує жирові клітини, виводячи їх у процесі лімфообігу. Найпоширеніші складники, що використовуються – екстракти зеленого чаю, артишоку, гуарани, кофеїн, дезоксихолат натрію.

Озонотерапія
Введення під шкіру медичного озону, що складається з озону і кисню. Потрапивши під шкіру, він починає прискорювати процес розщеплення жирів, виводити токсини і розгладжувати шкіру.

Також популярними є різноманітні таблетки для схуднення, що бувають кількох видів: аноректики (пригнічують апетит), парафармацевтики і нутрицевтики (всілякого роду біологічні харчові добавки), проносні і сечогінні, целюлоза (очищає кишечник і тіло від токсинів) та спалювачі жиру.

Чи варто так худнути?

як худнути фото

Якщо на вазі тризначне число, неможливо вмить зробити його двозначним. І навіть якщо воно двозначне, але до ідеалу залишилось ще кілька десятків кілограмів, миттєвого виходу не існує.

Яка гарантія, що болісні, ризиковані процедури, прийоми дорогих і токсичних таблеток дадуть хоча б якийсь результат? Жодної.

Чи є безпечні процедури, що сприяють схудненню?

Існують певні види процедур, які, паралельно з регулярними заняттями спортом, здатні пришвидшити процес схуднення.

Серед них:

Безболісна і приємна процедура. Навіть наші бабусі використовували мед у якості маски для обличчя і помічали позитивні зміни після процедури. Сучасна косметологія «окультивувавала» цей давній і перевірений спосіб і довела його ефективність.

Його цілющі властивості теж відомі здавна. Під час масажу покращується циркуляція крові і розігріваються м’язи.

Активізує обмін речовин, позбавляє стресу, відчуття втоми, укріплює імунітет, прогріває і розслабляє м’язи, має антицелюлітну дію.

методи схуднення фото
В чому справжній секрет схуднення?
Результативне і довготривале схуднення – процес прямопропорційний твоїм зусиллям. Регулярні тренування, правильний режим харчування допоможуть досягнути бажаних  позначок на вазі. А додаткові процедури на те і є додатковими, щоб не бути основним засобом схуднення :)

Любити себе можна вчитись впродовж цілого життя. Навчіться сприймати себе такими, якими ви є. Не будьте одержимими самовдосконаленням настільки, щоб доходити до абсурду. Працюйте, відпочивайте, тренуйтесь. Знайдіть баланс між цими видами діяльності.

#Поради
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше