Як бути в формі

Кожна з нас різна і кожна особлива. У нас різні професії, ми родом із різних міст, з різних родин, у нас різний спосіб життя. Ми відрізняємось не лише внутрішньо, а й зовнішньо—за будовою тіла, кольором очей, волосся, манерою одягатися…

типи фігур фото

Як відомо, існує 3 основних типи фігур:

  • тип О, або ж “яблуко”
  • тип А, або ж “груша”
  • тип Х, або ж «піщаний годинник»

Як тримати себе у формі жінкам із різними типами фігур?
Хоча б раз у житті ти точно заздрила подрузі або колезі, що може їсти що-завгодно, місяцями не ходити на тренування і все одно виглядати блискуче. Її секрет насправді простий, вона добре знає особливості свого тіла. А ти досі ні? Тоді читай!

схематичне зображення типів фігур

Якщо твоя фігура—«яблуко», то без тренувань і розумних обмежень у харчуванні, ти ризикуєш поправитись у грудях, руках та в талії. Аби тримати себе у формі, харчуйся збалансовано. Зверни увагу на продукти, що допомагають очистити організм. Щодо тренувань, то найоптимальнішими будуть аеробні навантаження. Із групових програм обери степ-аеробіку або функціональний тренінг. Якщо тобі протипоказані кардіонавантаження, оптимальним варіантом стане пілатес.

У дівчат із фігурами типу «груша» найшвидше поправляються ноги і стегна. Тому, найчастіше, вирішивши худнути, вони починають качати ноги. І роблять велику помилку! Адже у результаті лише роблять нижню частину масивнішою. Натомість, потрібно приділити увагу кардіовправам і силовим тренуванням із акцентом на спину, груди, руки і плечі. Тренуючись за такою схемою, ти спалюватимеш жир, схуднеш у ногах і зробиш верхню частину тіла більш рельєфною. Щодо харчування, то про суворі дієти краще забути взагалі, бо в їх результаті об’єм ніг та стегон не зміниться, а от руки і груди ще більше схуднуть. Твоє завдання—знати добову норму калорій і дотримуватися її, подбати, щоб в раціоні були повноцінні джерела білків, жирів, вуглеводів і клітковини, тобто каші, м’ясо, риба та овочі. А от копченостями, ковбасними виробами, цукром і виробами з пшеничного борошна краще не зловживати.

Для фігур-«піщаних годинників» правильного харчування достатньо, щоб підтримувати тіло у спортивній формі. Солодощі варто їсти у першій половині дня, а вечеряти як мінімум за 3 години до сну. Щодо тренувань, то дівчатам із такою фігурою найкраще поєднувати силові та кардіовправи.

схуднути фото

Як бачите, кожній з нас потрібно дбати про своє тіло і про раціон, незалежно від типу фігури. І насправді жодного «секрету» гарного вигляду не існує—це всього лише регулярний контроль харчування і постійні тренування.

#Поради
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше