Правильний рецепт схуднення

Ми, жінки, маємо велику і чудову мрію – їсти що-завгодно і не товстішати. І якби нам пощастило жити в часи джинів і чародійок, то, ймовірно, у цієї мрії був би шанс на здійснення. Проте в сучасному світі людство ще не вигадало механізму, який зробив би тебе стрункою вмить.

правильне харчування фото
Експрес-дієти і їх експрес-наслідки
Блукаючи Інтернетом, дуже часто можна натрапити на всілякі сенсаційні історії схуднення за неймовірно короткий термін. І навіть якщо ти належиш до свідомих людей і добре розумієш, що так в житті не буває, то ця інформація мимоволі відкладається в голові. І вже не так страшно переїсти, набрати кілька кілограмів зайвого, бо ж у жіночки з «того сайту» все склалося добре.

Люди довірливі і цим людським недоліком можна вдало користуватись.

Насправді, різко схуднути дійсно можливо. Іноді, можна різко схуднути, навіть не хотячи. І така втрата ваги повинна була б насторожити, адже вона може свідчити про наявність якоїсь серйозної недуги.

Ну і, звісно, сильно схуднути можна, обмеживши себе в їжі або, по-іншому кажучи, сівши на жорстку дієту.

смачна їжа фото

Якими бувають швидкі дієти для схуднення? Як правило, вони розраховані на два тижні і зорієнтовані на те, щоб споживати менше калорій за день.

За перший тиждень дієти можна скинути близько 7 кілограмів. І це без особливих зусиль! Звісно, це досить привабливо звучить.

Проте, таке різке схуднення є дуже шкідливим і має негативні наслідки не лише для організму в цілому, а й для тіла.

Серед них:

Зниження імунітету. За рахунок різкого скорочення вітамінів і мінералів, організм ослаблюється. Можуть загостритись хронічні захворювання, з’явитись нові.

Погіршення стану нігтів і волосся.

Зниження еластичності шкіри і ослаблення м’язів.

Уповільнення обміну речовин.

Зневоднення.

Відсутність сил і енергії, перепади настрою, навіть запаморочення.

Отож, після експрес-дієти, окрім гарної і очікуваної цифри на вазі, ти не отримаєш нічого позитивного. А все тому, що стан твого здоров’я неминуче погіршиться, скинуті кілограми невдовзі повернуться назад, а тішитись результатові не стане сил.
Який рецепт правильного схуднення?
здорова їжа фото

Нешкідливим для організму вважається щотижневе зниження ваги на 1 кілограм і, відповідно, на 3-4 кілограми за місяць. При такому темпі схуднення шкіра встигатиме відновлюватись, «підтягуватись», адаптуватись до твого нового тіла. Організм не відчуватиме стресу, і почне спалювати справді зайвий жир.

Правильного харчування для ефективного схуднення недостатньо. Щоб забути про зайву вагу і отримати спортивне струнке тіло твоєї мрії, варто займатись фітнесом, танцями чи обрати будь-який інший вид активності.

Все, що тобі потрібно, аби почати худнути – це наявність доступу до Інтернету. Якщо ти цікавишся ефективними вправами для схуднення, то можеш знайти безліч корисних відеоуроків із тренуваннями, що допоможуть тобі досягнути бажаного результату.

При цьому, результативність твоїх занять залежатиме від їх регулярності.

Заняття спортом плюс правильне харчування, якому, до речі, можна навчитись на програмі «8 тижнів», дадуть в результаті очікуваний ефект, не нашкодивши твоєму здоров’ю.

#Поради
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше