Зроби сюрприз коханому

Вважаєш банальними листівки-серця, похід в ресторан чи вечір у SPA? Тоді я знаю, що ти можеш подарувати коханому на Валентинів день. Спільне тренування!

парне тренування фото

Якщо вашій парі бракує нових відчуттів, вражень чи емоцій, або ж навпаки—якщо ви вже випробували усі стандартні розваги, йдіть на парне тренування. Коли пара тренується разом, з’являється спільна мотивація, що зближує партнерів і зміцнює їх стосунки.
Діліть все на двох!
У чому переваги спільного тренування?

Часом, коли приходиш у фітнес клуб, здається, що всі-всі люди дивляться лише на тебе і насміхаються з твоїх недоліків. Насправді ж, то лише твої комплекси, та переконати себе в цьому іноді дуже непросто. Саме в такому випадку чудовим рішенням стане парне тренування. Тренуючись разом з коханим, ви будете відчувати підтримку один одного, а тренер скоригує техніку виконання вправ і зробить так, щоб тренування було максимально ефективним.

На двох ж і невдачі ділити простіше!

Дівчата, як правило, люблять йогу і розтяжку, а чоловіки втрачають розум від заліза. Тренуючись поодинці, ви робите те, що вам подобається найбільше, але якщо ви вже домовилися все робити разом, то уникнути вправ, які не подобаються, не вдасться. Отже, спільне тренування здатне змінити ваші смаки і надихнути вашу пару вдосконалюватись!

тренування в парі фото

Чоловіки нетерплячі! Вони починають робити наступний блок, не встигнувши відійти від попереднього. Але саме відпочинок грає ключову роль у збільшенні м’язової маси! Якщо м’язам не вистачає часу, щоб відновитися, ви виникає ефект перетренованості. Дівчата, навпаки, роблять занадто великі перерви між вправами, в результаті чого всі зусилля сходять нанівець. Спільне тренування дозволить вам дотримуватися необхідних періодів відпочинку, адже поки один виконує вправу, інший дивиться і… відпочиває!

Непереривний зв’язок
Коментарі тренера і його настанови, звичайно, мотивують, але погляд збоку близької тобі людини, її підтримка надихають ще більше.

Тож не зволікайте, починайте тренуватись разом! І не важливо, чи ваше перше спільне тренування відбудеться 14 лютого чи в будь-який інший день, спробуйте тренуватись у парі, адже це круто!

#Поради
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше