Блог Світлани Березної/тиждень 3

Період звикання до регулярних тренувань і здорового раціону вже закінчився. Пора насолоджуватись процесом самовдосконалення! :)

тренер ківі фото
Розкажи про інтервальні тренування, їх специфіку для початківців.
Можна розглядати велику кількість різноманітних популярних програм для схуднення, наприклад:

тривалі вправи для спалювання жирових відкладень;

інтервальні кардіо вправи;

фартлек (HIIT);

вправи за аеробною суперсхемою;

перехресні кардіо вправи.

Та ми обираємо саме вправи за аеробною суперсхемою як різновид інтервальних тренувань, вона включає в себе чергування кардіо-вправи з аеробними вправами з обтяженням. Вправи за суперсхемою – найбільш ефективний варіант в боротьбі з жиром і зайвою вагою за мінімальні терміни. Такі навантаження забезпечують не тільки зменшення об’ємів, але і підтримують м’язовий тонус всього тіла. Такий тренінг стимулює обмін речовин як на базовому рівні (увесь організм), так і в окремих клітинах, наприклад, м’язових. Інтенсивні вправи змушують наш організм використовувати жир у якості «палива» для клітин. Це тренування проходить втричі швидше, ніж класичне кардіо, але і вимагає значно більше зусиль. Втім, така програма дає чудовий результат і підходить як для підготовлених, так і для початківців, адже, йдучи на тренування, ми готуємо вправи, відштовхуючись від рівня підготовленості групи.
Чи впливає зміна навантаження на процес схуднення? Як саме?
Під час процесу схуднення наш організм перебудовується і для того, шоб грамотно його адаптувати до фізичної активності, потрібно поступово збільшувати рівень навантаження, адже при систематичному повторенні тренувальних вправ розвивається звикання організму до них.  Можна виконувати все ті самі випади, планки, відтискання і присідання, тільки з кожним разом збільшуючи їх кількість чи модифікуючи. І тоді не буде ніяких «ефектів плато» або іншими словами «застоїв» під час схуднення, а сантиметри повільно і впевнено будуть покидати ваші стегна та талію.

тренування львів фото
Що робити, коли під час процесу схуднення сантиметри не зникають, як би хотілось, а з’являються? І чому так буває?
Жир у тілі відкладається поверх м’язів, частково заходячи між них, і часто буває така ситуація що на 2-3 тижнях об’єми часом можуть збільшуватись на 1 чи 2 см. Це нормальне явище, оскільки зайва рідина з організму вийшла майже відразу, а згоряння верхнього шару жиру відбувається ще надто повільно. Ну або ж так трапляється через недотримання основних правил. Клієнти часом недоїдають або переїдають, сплять менше, ніж 8 годин.
Як навчитись контролювати склад раціону, шукати баланс між білками, жирами і вуглеводами?
Насамперед потрібно включити усвідомленість та навчитись розпізнавати відчуття голоду і ситості. Треба вчитись харчуватись інтуїтивно, оскільки таке харчування засноване на усвідомленому підході до сигналів організму. Наше тіло володіє достатньою мудрістю, щоб вибирати необхідну йому їжу, з потрібною нам кількістю Б/Ж/В. Але якщо ви ніколи не харчувались правильно, то доведеться якийсь період поконтролювати свій раціон.
Порадь якийсь рецепт на сніданок :)
На третьому тижні ми більше приділяємо увагу сніданкам, адже добре підкріпившись зранку, людина отримує заряд бадьорості і усуває загрозу переїсти в обід.

В принципі вранці можна практично все, в тому числі м’ясо і рибу. Однак найкраще для сніданку підходять гречка, бобові, вівсянка. У першій половині дня можна їсти і фрукти, в тому числі і разом з крохмалистими продуктами – наприклад моє улюблене поєднання—це вівсяна каша з печеним яблуком.  Готується просто та швидко, що вам потрібно:

  • 50 -100 гр вівсяної цільнозернової каші;
  • 1 стигле яблуко;
  • спеції на ваш смак;

Варимо вівсяну кашу на воді (хоча можна і на молоці, та я люблю на воді), поки готується каша виймаємо серцевину яблука додаємо рідкий мед, порошок кориці і також 10-15 грамів товчених волоських, або інших горіхів і запікаємо в мікрохвильовій печі 5-7 хв., і все,готово. Смачного! :)

Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше