Body Shape

Body Shape  – силове тренування, спрямоване на створення ідеального рельєфу тіла. За допомогою класичних силових вправ (з обладнанням чи вагою власного тіла) на занятті пропрацьовуються всі основні групи м’язів (ноги, руки, груди, спина, плечі, прес). Варіанти побудови заняття: Lower Body або Upper Body, Body Sculpt (кругове тренування), Body Sculpt (силове тренування), Lower Body або Upper Body (кругове тренування).

  • Body Sculpt – силове тренування, яке проводиться в аеробному режимі, метою якого є розвиток м'язової сили та створення м'язового рельєфу. Використовуються гантелі, бодібари та амортизатори, фітболи.
  • Upper Body - це заняття, спрямоване на пропрацювання верхньої частини тулуба (рук, плечового поясу, спини, пресу). На занятті можуть застосовуватись степ-платформи, гантелі, бодібари, фітболи, амортизатори.
  • Lower Body - заняття, спрямоване на пропрацювання нижньої частини тулуба (внутрішня, передня, задня частина стегон, сідниці, м'язи спини та пресу).

Body Shape – це суттєво інше тренування, ніж шейпінг. Львів давно познайомився з цим російським винаходом (заявка на патент була подана в СРСР, в грудні 1988 року), адже раніше модні фітнес-тенденції швидко розповсюджувались країнами СНД. Шейпінг – це низько інтенсивне тренування, яке будується на багаторазовому повторенні вправ в помірному темпі велику кількість разів (до 300 і більше), дозволяє без істотного навантаження на серце і суглоби досягти ефекту втрати організмом енергії. Система силового тренінгу має американське коріння і включає в себе систему "будову" тіла (тобто бодібілдинг) та аеробний тренінг. Що стосується силового компоненту, то вже на початку 70-х років стало цілком очевидно, що він справляється з вирішенням завдань побудови м'язистого тіла швидше і ефективніше, ніж будь-яка інша система фізичних вправ, що існувала до нього. Шукаючи в інтернеті «шейпінг Львів», «аеробіка Львів» та інше, пам’ятайте, що у Ківі Фітнес є безліч ефективних програм, які окрім фізичного розвитку та вдосконалення, дають  цікаве спілкування, командну підтримку, можливість дізнатися щось нове про спорт, здоровий спосіб життя та поділитися своїм досвідом.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Цілі:

Розвиток та зміцнення м’язової сили, створення рельєфного тіла, пропрацьовування усіх основних групи м'язів.

Кому підходить?

Тренування підходить для людей різних фізичних можливостей, адже навантаження можна змінювати, обираючи відповідне обладнання, виходячи з власних відчуттів та сили. Власницям пишних форм не варто боятися «накачати м'язи під жиром», адже спеціально розроблені схеми тренувань допоможуть спалити жир та підтягнути м’язи.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом.