Випічка булочок FUNCTIONAL BOOTY

Булочки бувають різних форм та видів, та це не відміняє факту, що всі вони прекрасні. Ми вважаємо, що кожна дівчина повинна знати секрети випічки гарячих булочок. Звичайно ж для себе! Щоб дивилась на них і прям АХ! В Ківі Фітнес ми регулярно проводимо уроки випічки й готові поділитися з вами нашими рецептами.

Випічка булочок FUNCTIONAL BOOTY — силове тренування для формування красивих пружніх сідниць і підтягнутих ніг. Заняття побудоване з акцентом на нижню частину тіла — Lower Body (кругове тренування). Під час тренування активно задіюються внутрішня, передня, задня частина стегон, сідниці.

Тисни, якщо хочеш приєднатись до випічки булочок разом з нами

Дивитись розклад

В основі тренування закладений напрямок силовий тренінг. Система силового тренінгу має американське коріння і включає в себе систему "будови" тіла (тобто бодібілдинг) та аеробний тренінг. Шукаючи в інтернеті «шейпінг Львів», «аеробіка Львів» та інше, пам’ятайте, що у Ківі Фітнес є безліч ефективних програм, тому не соромтесь зв’язуватись з нами та розпитувати про фітнес. Ми з радістю порадимо вам групові програми, які будуть найбільш ефективними в досягненні вашої мети.

Цілі:

Розвиток та зміцнення м’язової сили, формування красивих пружніх сідниць і підтягнутих ніг.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Кому підходить?

Тренування підходить для людей різних фізичних можливостей, адже навантаження можна змінювати, обираючи відповідне обладнання, виходячи з власних відчуттів та сили.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом.

Не рекомендуємо при:

Наявність болю або періодичний біль в спині/суглобах, cколіоз 3-4 ступінь, дегенеративні зміни хребта або інших суглобів 3-4 ступінь, діастаз, геморой, варикоз 3-4 ступінь, тромбоз, інші серцево-судинні захворювання.

Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів