Блог Світлани Березної/тиждень 6

Тренування з інтервалом у кілька днів, особлива увага до раціону, контроль за сантиметрами і кілограмами вже не здаються для учасниць чимось надскладним, а, швидше, стали нормою і обов’язком. Та що ще зробить твою фігуру ідеальною?

тренер Ківі Фітнес фото

Що допоможе підтримувати м’язи в тонусі?

Щоб мязи були завжди в тонусі, необхідні регулярні фізичні навантаження. Потрібно бути активною людиною, наприклад, навати перевагу ходьбі пішки на роботу чи на навчання. Не менш важливою є ранкова зарядка, котра повинна стати  для васприємним початком дня, ну і авжеж танцюйте, бігайте чи займайтесь йогою, і тоді ваше тіло буде завжди в хорошому вигляді, а м’язи в тонусі.

Чи можливо побороти розтяжки? І чому взагалі вони з’являються?

Причиною появи розтяжок на шкірі можуть бути різкі фізичні зміни — за рахунок різкого збільшення чи зниження маси тіла, шкіра травмується, і тоді виникає небезпека появи розтяжок. Якщо ви побачили на собі такі зміни, не лякайтесь, покращити ситуацію можна за допомогою вітамінів, а саме: вітаміну А, вітаміну С, вітаміну Е, цинку. Звісно, без фізичних навантажень не обійтись, оскільки добре підібрані вправи дозволяють нагнати крові і кисню в цільову “проблемну ” зону і поліпшити  її стан. Не забувайте і про косметичні засоби, які доповнять догляд за вашою шкірою. Сьогодні у продажу є спеціальні креми, насичені поживними, зволожуючими речовинами, а також еластином, колагеном, гіалуроновою кислотою і силіконом.

Які незвичні, але корисні процедури можна спробувати на своєму тілі?

Я рекомендую жінкам завжди залишатись жінками, і знаходити час для себе. Зараз є безліч послуг, що пропонуються SPA-центрами,  які спрямовані на релаксацію, оздоровлення та корекцію фігури. Дозвольте собі раз в місяць чи в два з подругами спробувати щось нове для вас, кедрову бочку, наприклад, можливо медовий або ж шоколадний масаж.

Фітнес тренер фото

Без якого продукту не обійтися в щоденному раціоні, якщо хочеш мати підтягнуту і гладку шкіру?

Колаген, він відповідає за те, щоб наша шкіра була пружною і гладкою. Для вироблення колагену і позбавлення від в’ялості та обвисання, потрібно вживати такі продукти: лосось, м’ясо індички, морська капуста, ягоди, фрукти і, авжеж, овочі, а також зелень.

Порекомендуй якусь техніку ефективну самомасажу.

Найкраще при самомасажі використовувати масажний крем чи олійку, які можна купити в аптеці. Починаємо ми з погладжування,  ним же ми і закінчуємо. Виконуюємо ми погладжування, щільно притиснувши долоню до шкіри, стуливши чотири пальці, а великий відвівши убік. Сила тиску повинна бути такою, щоб рука вільно рухалася по шкірі, не викликаючи неприємних відчуттів і болю, важливим є те, що всі рухи виконують по ходу лімфатичних шляхів.

Від погладжування ми плавно переходимо до розтирання. При розтиранні рука (долоня поверхні кисті, подушечки вказівного і середнього пальців, кулак, кісткові виступи фалангів пальців) не ковзає по шкірі, а зсувається разом з нею. Цей прийом самомасажу має більш глибокий вплив на тканини, ніж погладжування.

Найважливішим етапом є розминання, яке полягає в безперервному захопленні, підведенні, здавлюванні і зсуві тканин.

Проробивши всі попередні етапи, ми переходимо до розслаблення м’язів за допомогою струшування. Даний прийом сприяє поліпшенню відтоку лімфи, діє заспокійливо на нервову систему.

Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш взнати термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше