Тиждень здорового харчування і регулярних тренувань вже позаду. Програма тренувань змінилась, а які зміни помітили клієнти?
Чи зміни в здоров’ї та фізичній підготовці клієнтів програми вже помітні? Які саме?
Мені подобається те, що дівчата і на другому тижні приходять із задоволенням та усмішкою на тренування, а це свідчить про те, що їх емоційний стан в нормі. Вони не відчувають жорстких обмежень в харчуванні, що часто буває при різних дієтах. У них є бажання надалі відвідувати клуб, адже вони добре почуваються фізично. Чи помітні особисто мені зміни? Однозначно! Неозброєним оком видно, як плавно вимальовуються м’язеві рельєфи, техніка з кожним тренуванням стає все досконалішою, збільшилась витривалість та сила при виконанні вправ. Для тренера взагалі дуже важливо помічати щонайменші зміни та деталі і не знецінювати їх, навіть якщо на перший погляд вони незначні.
Розкажи про зміни в навантаженні на другому тижні програми.
З кожною наступною нашою зустріччю хочеться більше встигнути, бо кожне наступне тренування має бути викликом для тіла та організму в цілому, тому ми працюємо за методом інтервального тренування. Саме на другому тижні таких системних тренувань з’являється відчуття м’язів, розуміння тіла, а вправи, які ще минулого тижня були нереально важкими, стають звичними і цілком посильними. На цьому тижні моє завдання—не стільки збільшити інтенсивність тренування, як дати зрозуміти, що одну і ту ж вправу можна робити із щоразу більшою віддачею.
Чому так важливо підраховувати калорії? Як це впливає на вагу? Як контролювати процес підрахунку, щоб він не став маніакальним?
Незважаючи на всі сумніви, підрахунок калорій є найдієвішим методом контролю ваги. Підрахунок раціону в калоріях допомагає нам краще розуміти склад продуктів і вибудувати правильне співвідношення білків, жирів та вуглеводів, що є основною раціонального харчування . Важливо не намагатись вивірити цифри з точністю до десятка – у вас це просто не вийде. Краще поставити собі обмеження в кількості спожитих калорій і прислухатись до реакції свого тіла—наїдаєтеся ви, чи ні. Адже, врешті-решт, слухати тіло—це найголовніше, і складати раціон потрібно інтуїтивно, а не зважаючи лише на цифри.
Чи задоволені клієнти своїми результатами? Як ти їх заспокоюєш/мотивуєш не зупинятися?
Всі, хто приходить змінюватись, мають в голові вже певний образ, знають, як вони хочуть виглядати після програми. І це насправді класно! Адже візуалізація є хорошою мотивацією. Та коли після другого тижня з дзеркала дивиться ще не та краля з ідеальними параметрами, то, авжеж, це трохи засмучує . Та моя справа—нагадувати, що схуднення повинне бути плавним, що тіло змінюється поступово і для цього потрібен час. Я показую на своєму прикладі, що раціонально харчуватись та вести активний спосіб життя після програми можливо.
Порекомендуй якусь вправу абощо для тих, хто хоче завжди бути в формі
Моєю порадою цього тижня буде: тримайте планку!
Планка—це супервправа! Виконуюючи її, ви включаєте в роботу м’язи кора, основне призначення яких—стабілізація хребта, таза та стегон. Окрім м’язів кора, вправа задіює м’язи плечей та трапеції. Планка робить м’язи сильнішими і «працює» відразу на кілька м’язових груп, а не ізольовано. Всі ці м’язи під час вправи повинні працювати в гармонії, щоб виконання «планки» було ідеальним.
Якщо виділяти кожного дня кілька хвилин для цієї вправи, буквально за 2 тижні ви вже побачите результат!
Ще однією перевагою планки є те, що вам не потрібний додатковий інвентар. Починайте з 20 секунд, і щодня утримуйте на 5-10 секунд довше. У процесі збільшуйте час до комфортного вам, це може бути як 2 хвилини в день, так і 10 .
Тримайте планку, будьте сильними та прекрасними!
Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило