Щоб досягти бажаних результатів, зокрема в області талії, – потрібно виконувати 2-3 рази на тиждень аеробно-силові комплекси, дотримуватись правил раціонального харчування, пити достатню кількість води та ін. Найефективніше та швидше жир спалюється з середини, тому від кола суперефекту неварто чекати. Плюси крутіння цього тренажеру (покращення кровообігу, відволікання від походів до холодильника) набагато менші, ніж мінуси (синці, гематоми, больові відчуття, дискомфорт і т.д). Найлегший шлях до мети не завжди найшвидший та найбезпечніший.
Якщо у вас закачені м’язи, то вам необхідно їх розтягувати та пройти курс спортивного масажу. Це їх розслабить та видовжить.
На сніданок найкраще їсти каші (гречка, перлова, вівсяна) чи хліб з цільного зерна, плюс білок (нежирне м’ясо, рибу, яйця та низької жирності кисломолочні продукти), плюс овочі (некрохмалисті). Об’єм м’яса – розмір долоні, каші – звичайний стакан у готовому вигляді.
Не існує ідеального часу для бігу. Потрібно прислухатися до себе та відчути, коли це буде приносити більше задоволення. І головне, щоб ви себе добре почували. Але ранкову зарядку потрібно робити в будь-якому випадку, щоб організм прокинувся і пришвидшив обмінні процеси. Тоді ви будете ефективно спалювати калорії протягом дня. Вона виконується натще і не повинна бути інтенсивною.
Існує багато суперечливих думок на рахунок пробіжок зранку. Одні дослідження говорять, що 30-60 хвилинна пробіжка зранку буде сприяти інтенсивному спаленню жирів, адже організм за ніч вже використав запаси глікогену, і ви будете використовувати в якості енергії жир. Інші дослідження говорять про те, що інтенсивні навантаження зранку натще – це погано, адже це буде мати негативний вплив на нервову систему. Крім того, як джерело енергії буде використовуватися не тільки жир, але й м’язи. Тому бігайте тоді, коли вам подобається. Це індивідуально! А зранку радимо вам ранкову зарядку!)
Для бігу і для аеробіки потрібні кросівки, які мають здатність амортизувати. Ця якість необхідна для зниження ударних навантажень на суглоби та хребет. Сучасні технології пропонують багато способів амортизації, але основними є повітряні подушки в підошві (вони можуть бути заповнені гелем) і пружинки під п’ятою. Такожі кросівки повинні бути зручними, легкими і фіксувати стопу. Вибір фірми за вами:) Займайтесь з задоволенням і на здоров’я!!!
Починати виконувати вправи на прес після пологів можна приблизно через шість тижнів після природних пологів (тільки з дозволу лікаря!), а також через приблизно 2-3 місяці після кесаревого розтину (при цьому обов’язковою є консультація гінеколога). Найефективніші вправи на прес – це вправи, поєднані з вправами на всі групи м’язів та кардіонавантаженням. Такий комплекс допоможе зміцнити м’язи живота, проте гарантію зменшення жиру в області живота дасть раціональне харчування, достатня кількість спожитої води (30-40 мл на 1 кг маси тіла), прогулянки, активні заняття. Починати потрібно з помірного навантаження та поступово його збільшувати.
Груди складаються з жирових тканин, молочних залоз та сполучної тканини. І через велику несправедливість вони худнуть в першу чергу. Щоб вернути грудям форму потрібно перш за все: 1) Займатись у спортивному топі (бюстгалетрі), щоб не перерозтягнути куперові залози; 2) Тренувати грудні м’язи (особливо вдома). 3) Повернути шкірі грудей тонус (приймати контрасний душ, обтирати шкіру відваром трав).
Якщо ви хочете схуднути, то не варто вживати на вечір як складні, так і прості вуглеводи, а споживайте овочі і легку білкову їжу (нежирений кефір, яйця, горіхи, сир, рибу та птицю на пару). Вечеряти потрібно за 2-3 години до сну.
Схуднути в якомусь одному місці (локально) нереально. Крім того, як правило, проблемні місця худнуть в останню чергу. Але змінити свої форми до бажаних форм абсолютно реально! Найкращими помічниками для схуднення та покращення рельєфу м’язів є аеробно-силові тренування. Для отримання результатів достатньо займатися три рази на тиждень. Головне – це регулярність! Крім того необхідно переглянути своє харчування. Дотримуйтеся простих правил та запасіться терпеливістю: 1) Ніколи себе не обмежуйте в чомусь раз і назавжди! Як правило, такі обмеження призводять до зривів. 2) Споживайте їжу маленькими порціями кожні 2-3 години. Порція має вміщатися у ваші складені долоні. 3) Пийте 1,5-2л чистої води на день. 4) Виключіть прості вуглеводи (солодощі та все мучне). Чай та каву пийте без цукру! Але це не означає, що потрібно повністю відмовитися від солодкого. Замініть некорисні солодощі на мед (не більше 1 ст.л. на день), гіркий чорний шоколад (10-20г), фрукти (один фрукт на день) або сухофрукти (20-30г). 5) 50% денного раціону мають складати вуглеводи, 30% – білки та 20% – жири. 6) Виключіть зі свого раціону перенасичену жирами їжу: масло, маргарин, майонез, сосиски, ковбасні вироби та інші напівфабрикати, жирні сири, свинину, магазинні соуси. 7) Передостанній та останній прийом їжі – це нежирна білкова їжа, така як: нежирний сир (0,1 – 5%), нежирне м’ясо (н-д, відварена куряча або індича грудка, риба хек тощо), кефір. Можна з’їсти невелику кількість некрохмалистих овочів (н-д, листя салату, помідори, огірки).
Все індивідуально та залежить від того, як почуває себе мама після пологів. Рідко наші клієнтки, які ще годують грудьми спостерігали втрату молока, навіть більше – багато розповідають, що після тренувань молока ставало більше. З медичної точки зору лактація не зменшується, а молоко просто може поміняти смак (молочна кислота, яка накопичується в м’язах після силових тренувань, може потрапити у грудне молоко). Ми б рекомендували б Вам спробувати 1 заняття (разове) і поспостерігати за ефектком. Також рекомендуємо займатись у спеціальній білизні (спортивні бюстгалтери, топи, які добре підтримують тонус та красу грудей), використовувати спеціальні підкладки, щоб попередити перетікання молока та дискомфорт. Займайтесь, отримуйте задоволення та пам’ятайте, що з грудним молоком передаються всі позивтивні емоції, любов до спорту та здорового способу життя