Заспокоїтись допоможе пілатес

Не знаю, як вам, а мені дуже подобається передноворічна метушня! Вибір подарунків, їх пакування, підписування листівок, випікання імбирного печива, всіляких брауні чи сирничків – хіба ж не в цьому дух Різдва? Але є й інша сторона цих приємних приготувань – прибирання вдома і підсумки року на роботі. Так можна й стресувати почати. Та вихід є!

стрес фото

Навіть коли ви страшенно заклопотані, можна знайти кілька хвилин для себе і свого тіла. Щоб розслабитись, найкраще підходять програми типу Mind&Body. Саме до них і належить пілатес.

Пілатес – це система вправ, яка розрахована на створення сильного і гнучкого тіла. Це тренування є поєднанням розтяжки і силових вправ. На початку я сказала, що пілатес сприяє розслабленню і це дійсно так, адже головною його умовою є виконання вправ у повільному темпі, плавно. Саме тому пілатес підходить навіть новачкам у фітнесі!

Щоправда, для того, аби заняття пілатесом принесли тобі справжню користь, варто ознайомитись із його базовими принципами. До них належать:

Контроль дихання – дуже важлива частина занять пілатесом. Дуже багато з нас дихають поверхнево. Для ефективних тренувань, доведеться навчитися дихати глибоко. І це не так просто, як може здатися. Ідеальним диханням в системі пілатесу є той тип, коли під час вдиху розширюється спина.

Будь-яка вправа з системи пілатес вимагає «сильного центру», тобто, щоб м’язи пресу та сідниць були напруженими. У першу чергу, це допомагає зняти навантаження з хребта, дозволяючи прокачувати м’язи спини.

Виконання кожної з вправ потребує постійного контролю і зосередженості. Тільки-но ти втрачаєш контроль над тілом, ефективність тієї чи іншої вправи відразу знижується в рази.

Вправи системи пілатес виконуються плавно, без ривків. Категорично заборонено робити різкі рухи чи відчувати дискомфорт під час виконання вправ.

тренування пілатес фото
З чого почати?
Починати заняття варто з усвідомленням, що це повільна програма, яка навряд чи допоможе тобі створити рельєфне тіло за кілька місяців, проте навчить тебе концентрації і зосередженості. Пілатес—універсальний, він підходить кожному. Після пілатесу серце не вистрибує з грудей, не з’являється задишка, але росте впевненість у собі. Пілатес корисний для тих, хто веде малорухливий спосіб життя, адже він сприяє зниженню болю в спині, зміцненню суглобів та м’язів тазового дна. А ще це тренування позитивно впливає на емоційний стан, адже зникає тривога, підвищується настрій.

пілатес фото

Запорукою успіху при заняттях пілатесом є регулярність. І, повір, коли ти спробуєш хоча б раз відвідати це тренування, тобі схочеться на них повернутись, зникне втома і внутрішня напруга. Таке відчуття релаксу не виникає навіть після SPA-салону!

Тож якщо ти шукаєш відчуття спокою, хочеш відновити емоційну рівновагу чи просто навчитися контролювати свої думки, впевнено обирай цей вид тренувань. Або ж коли перебуваєш у стані тривоги чи переживання, теж прямуй на тренування за системою Пілатеса, там тебе навчать, як цього позбутись і знову почати тішитись життю.

#Поради
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше