Як оцінити професіоналізм фітнес-тренера?

Сьогодні фітнес індустрія в нашій країні стрімко розвивається, відкривається безліч клубів та студій. Потреба у кваліфікованих інструкторах зростає. Тому буває, що на роботу беруть любителів, людей, які професійно займалися спортом або просто багато років відвідували різні класи у фітнес студіях.

ківі фітнес фото

Як же ж розпізнати професійного фітнес-тренера? Він має не просто показувати різні вправи та слідкувати за їх технікою виконання, а й будувати свої тренування так, щоб тіло розвивалося гармонійно та всебічно. Інструктор з фітнесу бере на себе відповідальність за самопочуття своїх учнів. А для цього він повинен вміти грамотно спланувати тренування з урахуванням вікових та інших особливостей людей, що довірилися йому. Він має знати анатомію і фізіологію, біомеханіку, а також орієнтуватись, як правильно розподіляти навантаження в групі і які вправи заборонені та протипоказані при тих чи інших хворобах.

Коли ви вперше прийшли на тренування, і на вас не звернули жодної уваги, то втікайте від такого інструктора з фітнесу якнайдалі! Професійний фітнес-тренер познайомиться з вами, запитає, чи відвідували ви якісь тренування з фітнесу, чи була у вас перерва в заняттях, розповість про цілі та задачі даного тренування, наголосить на тому, що варте вашої уваги та ознайомить правила техніки безпеки.

Часто зовнішній вигляд тренера говорить сам за себе. Хороший тренер виглядає відповідно, має якісний спортивний одяг та взуття, здорове та красиве тіло. Але, звісно, бувають винятки. Не варто завжди зустрічати по зовнішньому вигляду.

Під час заняття інструктор питає про самопочуття клієнтів, поправляє, мотивує, хвалить, дає легші або важчі варіанти виконання вправи, говорить про дихання, техніку виконання, які м’язи ви маєте відчувати при виконанні вправи. Після заняття тренер відразу не виходить із залу, а спілкується з клієнтами, дає відповіді на їх питання, радить, мотивує, хвалить, або ж, навпаки, закликає ще більше працювати і не розслаблятися.

Не менш важливою є освіта вашого тренера. Про неї ви можете дізнатися на сайті фітнес клубу, який відвідуєте. Добре, коли інструктор закінчив інститути та факультети фізкультури, а також середні спеціальні учбові заклади даного профілю. Також інструктор може отримати кваліфікацію тренера на спеціальних курсах з фітнесу. Дуже часто саме тренери, які є учасниками різноманітних семінарів, фітнес конвенцій, майстер-класів, є справжніми професіоналами. Не менш важливим є стаж роботи у фітнесі. Досвід – це найкращий вчитель.

фітнес-тренер фото
Навіщо персональний тренер?
Сьогодні все популярнішими стають індивідуальні тренування. Багато фахівців з фітнесу вважають, що групові тренування скоро відійдуть на другий план, а персональні заняття стануть найбільш затребуваними. Які ж плюси таких тренувань?

  • Індивідуальний підхід
  • Безпечність тренувань для здоров’я
  • Максимально швидке досягнення поставлених цілей та задач
  • Контроль результатів
  • Гнучкий графік тренувань
  • Підтримка та мотивація

Індивідуальний підхід полягає в тому, що тренер, спираючись на ваші бажання, стан здоров’я, фізіологічні особливості, побудує максимально грамотні тренування та підбере такий режим харчування, який підійде саме для вас.           

Безпечність тренувань для здоров’я полягає в тому, що персональний тренер слідкує за правильною технікою виконання вправ, уникає протипоказаних комплексів для вашого здоров’я, розвиває ваше тіло  всесторонньо.

Максимально швидке досягнення поставлених цілей та задач. Професійний персональний тренер відразу направить вас в правильне русло. Ніяких помилок, лише правильні кроки до поставленої мети: відповідні тренування та режим харчування.

Контроль результатів полягає в тому, що тренер регулярно проводить відповідні виміри фізіологічних та фізичних даних, аналізує їх, робить відповідні корективи в тренуваннях та харчуванні.

Гнучкий графік тренувань. Ви самі можете обирати час та місце тренувань, узгодивши їх з тренером.

Підтримка та мотивація. Професійний персональний тренерце не лише тренер, дієтолог, а й психолог. Такий тренер знає, коли похвалити, коли натиснути, як повідомити про досягнуті результати, як повірити в себе.

Так, ми можемо самі прийти в зал й тренуватись. Але скільки при цьому буває  помилок! Це і неправильні та нелогічні тренування, невідповідний режим харчування, а в найгіршому випадку – отримання травм та завдання шкоди здоров’ю. Отож, звертайтеся до професіоналів та отримуйте те, чого бажаєте!

 

 

 

 

 

#Тренування
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше