Кожна рідина має свою точку кипіння. А люди ж на 70% складаються з води. Отож, під тиском вони здатні «закипати». Є, звісно, й такі, що вміють нарощувати градус, а лише потім вибухати, подібно вулканам, але їх варто остерігатись ще більше.
Емоції дозволяють нам відчувати життя і насолоджуватись ним або ж навпаки. Уявіть собі, що лишень на день здатність відчувати зникла і не можна посердитись на сусіда, порадіти обновці чи смачному сніданку. Було б точно нецікаво, хоча, звідки ми б знали тоді, що таке цікавість?
Отож, емоції здатні впливати на нас і наше тіло. Більше того, під впливом емоцій ми можемо худнути чи набирати вагу.
Посміхайся і худни!
У стресовій чи неприємній ситуації організм намагатиметься захистити нервову систему, накопичуючи масу. Тоді зовсім не має значення те, як багато і що їсти, бо режим заощадження ввімкнено.
Психологи визначили дві причини різкого збільшення ваги тіла. До нього схильні люди, життя яких пов’язане із тривалим відчуттям тривоги і напруги (лікарі, поліцейські чи студенти перед сесією) або ж ті, що мають постійне почуття страху, приправлене комплексами. Для них прийом їжі – це єдине джерело задоволення, він послаблює моральний біль і приглушує негативні емоції.
Словом, виходить, що люди, у яких переважно хороший настрій, рідше набирають зайву вагу. До того ж, посмішка здатна продовжувати тривалість життя (так іноді обіцяють). А ще від посмішок надворі стає ясніше і тепліше. Чому, думаєте, консультанти у торгових центрах завжди усміхаються, навіть якщо впустити вішак їм на ноги (не рекомендуємо перевіряти, чи дійсно це так), коли намагаються порекомендувати тобі більшу частину асортименту? Тому що насправді вони працюють не на власника, а на себе, посмішка і здатність тішитись дрібницям – це ж запорука хорошого самопочуття, відмінного здоров’я й красивої фігури.
Ти досі сердишся на себе за те, що пропустила ранкову зарядку? Зупинись! Посміхнись! І… худни!