Режим дня для схуднення

Купуючи абонемент, ми віримо, що тренер зробить все за нас. Насправді, тренер лише курує процес, а успіх під час схуднення прямо пропорційно залежить від прикладених нами зусиль.

фітнес тренер фото
Як тренер впливає на схуднення клієнта? Чи може він лише завдяки коригуванню фізичного навантаження виправити помилки, які клієнт робить в раціоні?
Основне завдання тренера на “Програмі схуднення 8 тижнів” – це допомога в формуванні нових корисних звичок в її учасниць. Звичайно, тренер інформує, мотивує, заохочує, тренує та контролює дівчат на програмі, але основну роботу учасниці здійснюють самі. Лише дисципліна і непохитна щоденна робота над собою дозволяє отримати видимий результат схуднення. 80% успіху на програмі у клієнтів залежить від дотримання правил раціонального харчування і щоденного виправлення помилок в раціоні. Тому за допомогою лише посилених та важких тренувань досягнути успіху просто неможливо.
Чому потрібно виконувати додаткові тренування?
Додаткові тренування, які дівчата виконують вдома щодня, мають на меті прискорювати обмінні процеси в організмі. Тому їх систематичне виконання може покращити результати схуднення в декілька разів. Додаткові тренування – це, як правило, стретчінг, який дозволяє розслабитись після інтенсивних тренувань в клубі. Такі тренування чудово відновлююсь сили, покращують настрій і заспокоюють після важкого робочого дня. Кожне додаткове тренування в програмі є невипадковим, а підібране таким чином, що спрямоване на відновлення саме тої м’язевої групи, яка була активно задіяна на обов’язковому тренуванні в клубі.
Яка користь від ранкової зарядки?
На Програмі схуднення “8 тижнів” дівчата мають чудову можливість сформувати круту корисну звичку – виконувати ранкову зарядку щодня. Після сну організму людини треба не менше двох годин, аби остаточно прокинутись. Адже під час сну організм відпочиває: сповільнюється ритм дихання і биття серця, знижується тиск у судинах, кров по організму циркулює повільніше. Тому, якщо ви встали з ліжка і думаєте, що ви прокинулись – то це неправильно. Адже після пробудження в організмі продовжує відбуватись процес, що гальмує роботу органів. Організм має знижену працездатність, швидкість реакції та чутливість. Щоб пробудження організму зменшилось з двох годин до п’ятнадцяти хвилин, необхідно, всього-на-всього, зробити ранкову зарядку. Користь від зарядки очевидна: заряд бадьорості на цілий день, чудовий настрій, стійкість до стресів, прискорення метаболізму і, звичайно, схуднення. Про виконання зарядки учасниці програми звітують перед тренером і групою в спеціально створеному чаті щодня. І це чудово, оскільки шанс “прохалявити” зменшується :)

персональний тренер фото
Що має входити до оптимального денного раціону?
Щоб бути здоровим та енергійним, важливо правильно і з розумом формувати свій денний раціон. Нестача мінералів, мікроелементів та вітамінів в раціоні одразу позначається на самопочутті і призводить до зниження працездатності людини, а з часом і до хвороби. Отож, з чого складається наш раціон і як зробити його оптимальним? В першу чергу, важливо звернути увагу на співвідношення білків, жирів та вуглеводів, оптимальним є наступне – 30/20/50 %. Білкова їжа в раціоні відіграє роль будівельного матеріалу і є основою формування м’язів, кісток і сполучної тканини. Тому риба, м’ясо, зернистий сир, білок яйця і бобові необхідні в раціоні щодня. Щодо вуглеводів, то варто надавати перевагу складним. А саме – цільнозерновим крупам, свіжим овочам. Лише складні вуглеводи забезпечують організм енергією на тривалий час і не сприяють набору жирової маси. Звичайно, за умови вчасного їх прийому. Жири є просто необхідними в раціоні, оскільки забезпечують правильний білково-вуглеводневий обмін. Рекомендую надавати перевагу живим рослинним оліям, проте в невеликій кількості (кунжутна, лляна, гарбузова, оливкова тощо). Калорійність денного раціону може значно коливатись і залежить від віку, статі, маси тіла і способу життя людини. Щоб бути в хорошій фізичній формі, рекомендую, в першу чергу, робити свій раціон різноманітним, цікавим, яскравим і максимально корисним.
Як процедури для тіла, наприклад, самомасаж, маски, контрастний душ, пов’язані із процесом схуднення?
Процес схуднення можна прискорювати не лише фізичними навантаженнями та раціональним харчуванням, але й спеціальними процедурами для тіла: самомасаж проблемних ділянок тіла, скраб і маски, контрастний душ, сауна. Головна дія цих процедур – посилення кровообігу та прискорення обмінних процесів в тканинах. І в результаті – схуднення. Зокрема, контрастний душ – це чудова процедура, що тонізує шкіру, знімає напругу з м’язів після активних тренувань, бадьорить, піднімає настрій і загартовує! Сауна допомагає вивести з організму зайву воду, ефективна у боротьбі з целюлітом, відновлює сили, допомагає долати стрес. Скраб і маски для тіла ефективно зволожують, оновлюють та живлять шкіру. Турбота про власне тіло за допомогою додаткових косметичних процедур має велике психологічне значення під час схуднення. Виконання процедур заспокоює і піднімає настрій, мотивує! Дівчата на програмі виробляють звичку постійно дбати про своє тіло і приділяти час собі. А отже в майбутньому їм буде простіше підтримувати себе в формі і чудово виглядати!

Інтерв’ю записала і підготувала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше