Програма схуднення “8 тижнів” з Катериною Цьовх

Схуднення – це тривалий процес. Схуднути, не змінивши стереотип свого мислення, свого харчування, своїх звичок, неможливо. Лише внутрішні зміни є гарантією зовнішніх.

Програма схуднення «8 тижнів» є системною, вона вчить не лише правильно тренуватися, а й правильно харчуватися, формувати розклад свого дня. Ці 8 тижнів настільки дисциплінують, що, буває, ловиш себе на несвідомих підрахунках випитої води, глікемічних індексів продуктів та інших речей, про які раніше навіть не замислювалась. Щотижневе вимірювання та порівняння параметрів і фізичної витривалості надихає невпинно рухатися вперед. Вперед до ідеального тіла!

«Програма схуднення «8 тижнів» – це досвід, накопичений за роки спроб і помилок. Це ретельно продумана система навчання, яка допоможе вам сформувати нові звички», – каже Катерина Цьовх, автор програми (на фото).

Насправді для кожного з учасників програма триває значно довше, аніж ці два місяці. І автор ідеї, і тренери груп дуже тішаться, коли «8 тижнів» перетворюється для клієнта у спосіб життя.
До головних цілей «8 тижнів» належать:

знайти гармонію з собою, емоційний спокій і впевненість

навчитися самостійно і безпечно тренуватися

оволодіти навичками інтуїтивного здорового харчування

8 тижнів до ідеального тіла

Інтерв'ю із директором мережі фітнес клубів Ківі Фітнес, автором програми схуднення "8 тижнів", тренером і дієтологом, Катериною Цьовх.

схуднення львів фото
Чому так гостро зараз стоїть проблема схуднення?
Тисячі яскравих рецептів в Інтернеті, розмаїття продуктів харчування на полицях супермаркетів, доступність кафе і ресторанів на кожному кроці — все це виховує в нас культ їжі — вона перетворюється на одне з найбільших задоволень в житті.
Ми заїдаємо негативні і позитивні емоції чимось смачненьким, не замислюючись в цей момент над складом, поживною цінністю продуктів, і свідомо заганяємо себе в пастку зайвої ваги.
Малорухливий спосіб життя, «сидяча»  робота аж ніяк не сприяюють оздоровленню основної маси населення.
Позитивним є те, що фітнес індустрія не спить, і все більше людей долучаються до тренувань і здорового способу життя.
Чому люди, що хочуть схуднути, готові на все, окрім регулярних тренувань? І як можна це змінити (повпливати на це)?
Люди готові і до тренувань, але вони не завжди про це здогадуються. Наше завдання, як тренерів, змінити ставлення людей до фітнесу в цілому. Важливо, щоб процес тренування приносив задоволення, а не був чимось тимчасовим і стресовим.
Тому кожен має знайти свій вид або кілька видів фізичної активності, які будуть надихати, піднімати самооцінку, давати заряд енергії і покращувати самопочуття. Тільки так можна досягти внутрішньої гармонії і зробити тренування своєю звичкою.
На кого орієнтована програма схуднення «8 тижнів»? Чи, створюючи програму, ти орієнтувалась на конкретного клієнта?
Програма орієнтована на всіх, хто небайдужий до свого здоров'я і прагне позитивних змін в тілі і свідомості.
Основні цілі програми — загально-оздоровча і навчальна.
На даний момент ми маємо єдину базову версію програми і, в залежності від рівня підготовки клієнта, від існуючих проблем зі здоров'ям, ми зменшуємо або збільшуємо навантаження на тренуваннях, замінюємо вправи, тощо. Також є можливість пройти програму індивідуально, що дозволяє при складанні програми тренувань, врахувати всі особливості і побажання клієнта, приділити додаткову увагу корекції постави і виправленню функціональних порушень.
Що стосується харчування, то наша система підходить абсолютно всім, оскільки не передбачає дієт чи інших небезпечних для здоров'я обмежень.
В чому полягає цей комплекс схуднення? Чим унікальні «8 тижнів»?
Програма схуднення — це раціональне харчування (НЕ ДІЄТА!), ефективно підібрана програма тренувань, психологічна підтримка тренера та однодумців.
Під час розробки програми схуднення "8 тижнів" ми вивчали основні чинники, котрі впливають на формування надмірної ваги. Однією з найважливіших проблем є міф про те, що схуднути можливо тільки обмеживши свій раціон і об'єм спожитої їжі. Власне розуміння, як з цим міфом боротися, і привело до створення програми.
Унікальність методу в тому, що ми не нав'язуємо і не пропонуємо готові меню і дієти, не підлаштовуємось під якусь конкретну калорійність, що була визначена за формулою. Натомість, ми навчаємо клієнтів самостійно складати свій раціон, зважаючи на правила раціонального збалансованого харчування і враховуючи особисті побажання.

програма схуднення фото
Як змінювалась програма схуднення, як вдосконалювалась? Що змінилось від початку її впровадження і до тепер?
Від початку на програмі було набагато більше цифр і правил, яких потрібно дотримуватись. Чим далі, тим більше ми відходимо від калькулювання, від формул, і рахуємо виключно в навчальних цілях.
Іншими словами, підрахунки ми робимо не для того, щоб під них підлаштовуватись, а для того, щоб краще розуміти склад продуктів і грамотно формувати раціон.
Наш організм краще знає, що і скільки йому потрібно. Головне — навчитися себе слухати, чути і розуміти. Саме на це сьогодні робимо акцент.
Як готують тренерів, що проводять заняття з цієї програми?
Професійна підготовка тренерів займає ключове місце в діяльності Ківі Фітнес. Перед тим, як отримати право проводити програму схуднення "8 тижнів", кожен тренер обов'язково має пройти базові семінари в нашій Школі KFS. Це курси з аеробних і силових програм, курс зі стретчінгу, основи харчування, перша медична допомога. Також в нас регулярно проходять додаткові внутрішні навчання.
Всі тренери працюють за єдиними стандартизованими схемами і це дозволяє оперативно вносити зміни і вдосконалювати програму.
Що, на твою думку, мотивує тренера працювати із клієнтами?
Найбільшою мотивацією для тренера, як на мене, є успіхи клієнтів! Коли клієнти задоволені, тренер щасливий і сповнений енергії. Тому в наших інтересах зробити максимум для того, щоб клієнти отримували на програмі схуднення "8 тижнів" відповіді на всі свої запитання і досягали бажаних результатів.
Впевнено можу сказати, що тренери Ківі Фітнес закохані в свою справу, і успіх програми в першу чергу базується на їх ентузіазмі і фанатичній любові до фітнесу.
Вести програму схуднення — непросте завдання, яке вимагає неабиякої самоорганізації, відповідальності, затрат часу, емоційних сил.
Поки що система в нас не автоматизована і все робиться вручну. Щовечора або з самого ранку клієнти отримують від тренера завдання на наступний день. Також щодня тренери письмово аналізують звіти всіх учасниць, відповідають на питання і надають психологічну підтримку.

планка бокова фото
Що чекає клієнтів по завершенні 8 тижнів?
Нове життя без трансжирів і зайвого цукру, повноцінний сон, радість від тренувань, підвищення самооцінки, хороше самопочуття, легкість в животі і багато позитивних емоцій.
Хотілося б, щоб це було саме так.
Найбільша винагорода для нас — це коли після завершення програми, клієнти вже не уявляють повернення до того попереднього життя і продовжують робити все, чому навчилися за "8 тижнів".
Від чого залежить успіх клієнта в боротьбі із зайвими кілограмами?
Успіх в першу чергу залежить від бажання і готовності клієнта змінюватись, від відповідального ставлення до програми і довіри до тренера.
Сам процес схуднення — це наслідок комплексної турботи, якою ми оточуємо тіло під час програми. Тому результат буде прямопропорційно залежити і від того, як швидко клієнт зможе полюбити себе і своє тіло. Успіх починається з любові! Все інше має будуватися навколо цієї любові: підбір раціону під потреби організму, корисні процедури для тіла, тренування з радістю, перемога над внутрішніми страхами і комплексами.
Які ідеї стосовно програми будуть втілені найближчим часом?
У найближчих планах запустити спрощену версію програми для початківців, для людей старшого віку і для людей з проблемами зі здоров'ям. Також плануємо запуск програми відновлення після пологів.
Паралельно працюємо над автоматизацією програми, щоб максимально спростити навчальний процес для клієнта і полегшити роботу тренера.
Планів багато, будемо втілювати!

Хочу на програму

 

Інтерв'ю підготувала і записала Мар'яна Марчило#8 тижнів
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше
franchaising

Франчайзинг

ХОЧЕШ ВІДКРИТИ СВІЙ ФІТНЕС КЛУБ?

Детальніше