Як позбутись целюліту

Целюліт – суто жіноче «надбання», яке помилково вважають хворобою, проте це ніяке не відхилення, а скоріше норма. Спробуйте затиснути між пальцями складку на стегні, і обов’язково побачите ту злощасну «апельсинову шкірку», незалежно від типу фігури. Звідки, наприклад, береться целюліт у худих?

Все просто: у кожної з нас під шкірою розташовані жирові клітини, той самий прошарок, що захищає від переохолодження та оберігає внутрішні органи від пошкоджень. Інша річ, що з часом цей прошарок ущільнюється, утворюються тверді вузли, що виступають назовні і виглядають неестетично.

Що ж таке насправді целюліт і чому він утворюється

Щоб там не казали, основні причини виникнення целюліту – зовсім не у зайвій вазі чи нездоровому харчуванні. Якщо коротко – це застій лімфи, порушення повноцінного живлення тканин. Провокує його малорухливий, сидячий спосіб життя, який призводить до неправильної постави та зажимів у тілі. Через слабкий тік рідин жирові клітини у буквальному сенсі злипаються, поверхня шкіри стає нерівною і справді нагадує бугристу апельсинову шкірку. До того ж, в організмі накопичуються шкідливі речовини, ми швидко втомлюємось і загалом почуваємося не найкращим чином.

Як позбутися целюліту

На жаль, дієти і розрекламовані косметичні засоби допомагають слабо. Тож без фізичної активності ніяк. Проте вправи мають бути розумними, спрямованими на усунення зажимів та прискорення лімфотоку. Ось чому найкращий помічник у боротьбі з целюлітом – це міофасціальний реліз (МФР), лагідне та делікатне розминання та розтягування м’язів.
· МФР виконується за допомогою м’ячів та масажних ролів;
· знімає напругу у затиснутих м’язах та відновлює їх еластичність;
· може проводитись не лише у фітнес-залі, а й удома.
Важливо виконувати МФР не тільки локально. Тобто, якщо є целюліт на ногах, насамперед приділяємо увагу цій зоні. Але працювати потрібно з усім тілом і поєднувати цей масаж з вправами на виправлення постави і роботою діафрагми. І наостанок: якщо хтось сказав, що подолати целюліт неможливо – не вірте!

#Поради
Клуби
Київ
Львів
Клуби
Київ
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Дивитись розклад

Детальніше