Таке шкідливе переїдання

Новорічно-різдвяні свята приносять затишок і тепло в дім, а шкідливі продукти — в холодильник. Навіть якщо ти адепт правильного харчування, то встояти перед олів’є чи смаженою відбивною, пампухом або медівником фактично неможливо. І, як би там не було, під час таких довгих застіль наш шлунок страждає від переїдання.

переїдання фото
Які симптоми переїдання?
Під час гостин ми не контролюємо регулярність прийомів їжі і цілий день перетворюється у калорійну трапезу. За святкову добу нашу тарілку переходять різноманітні хороводи продуктів й алкоголю. Такого навантаження шлунок просто не витримує.

Симптоми переїдання виникають через надмірне вживання їжі і занадто швидке її поглинання. До них належать: бурчання в животі, відчуття важкості у шлунку, поганий сон, а у важких випадках спостерігається задишка.

прийом їжі фото

Переїдання може виникнути, коли під час прийому їжі дивитись телевізор, сидіти за комп’ютером, читати книжку, або ж як у випадку із святковим застіллям – занадто довго перебувати за столом.

Наслідками переїдання є зайва вага, проблеми з травною системою і печінкою, ендокринні порушення із гормональними збоями, ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
А ти вже важилась?
В середньому, за час свят можна набрати від півтори до трьох кілограм, а ще отримати в якості бонусу печію та важкість у шлунку. Якщо ти відчуваєш симптоми переїдання, просто зважся. Цифра на вазі стане найкращим мотиватором повернутися до здорового режиму дня та збалансованого раціону. Оскільки зайві кілограми з’явились за один тиждень, то й скинути їх і повернутись до звичної форми ти зможеш через тиждень-два. Якщо поставиш собі таку мету.

фастфуд фото

Щоб організму було простіше вимкнути “святковий режим”, дотримуйся таких простих правил:

Спи на додатковій подушці. Сон із піднятою головою сприятиме зменшенню набряків на обличчі і виведенню з організму зайвої рідини.

Вранці пий склянку води із лимоном натще. Такий напій виводить із організму токсини.

Каву тимчасово заміни на імбирний чай. Він бадьорить і стимулює імунну систему.

Виконуй замість ранкової зарядки асани зі скручуванням. Такі вправи стимулюють роботу нирок, підшлункової та печінки.

Сходи в сауну. Ця процедура сприяє хорошому самопочуттю.

Найкраще, звичайно, постійно слідкувати за кількістю спожитої їжі, але якщо вже й трапилось так, що ти не розрахувала, скільки можеш з’їсти, то відразу бери ситуацію під контроль! Переїдання шкідливе і небезпечне для твого організму. І навіть якщо їжа приносить тобі величезне задоволення, вона не варта твого здоров’я.

#Харчування
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше