Суть мотивації

Мотивація. Всім нам вона дуже потрібна. Бо ж так добре, коли хтось чи щось постійно копає тебе ззаду, штовхає в спину, дає на горіхи, і взагалі – просто нагадує щось таке, про що б ти радо забула. До речі, це ще й страшенно зручно. Ти ж в такому разі перекладаєш відповідальність на когось іншого і він, той нещасний, стає винуватцем всіх на світі негараздів, які стаються з тобою через те, що він тебе недостатньо змотивував.

суть мотивації фото

Мотивація в спорті – це взагалі тема окрема. Будьмо чесними, кожна людина на цій планеті знайома з лінощами. І люди спорту, навіть великого, теж насамперед люди. У всіх бувають дні, коли сповзти з ліжка схоже подвигу, а піти на тренування – взагалі найважче рішення в житті. Проте, спортсменам відома істина: справжній успіх у спорті не буває випадковим, він є наслідком тривалої і послідовної праці.
Все в твоїх руках!
Що робиш ти, коли купуєш абонемент до фітнес клубу чи спортзалу? Правильно! Ти мрієш, що хтось (твій омріяний ідеальний тренер) вкаже тобі по пунктах, що, як і коли робити, а чого робити категорично не можна, буде вболівати за тебе 24/7, буде слідкувати за твоїм успіхом і подавати носовичок під час твоїх проколів. О, рожеві мрії, о, сумна реальність!

ти можеш все фото

Забудь про такий сценарій! Ніхто, зовсім ніхто на світі, не переймається тим, як швидко на твоєму животі стануть помітними кубики пресу і що ти готуєш собі на вечерю, так сильно, як це робиш ти.

Від тренера, звісно, залежить багато. Саме він визначає програму твоїх занять, він слідкує за правильністю виконання вправ із цієї програми, він може запропонувати тобі альтернативні тренування, дати поради щодо харчування чи навіть допомогти скласти раціон. Проте навіть найбільш наполегливий тренер не зможе рухати твоїм тілом і м’язами замість тебе.

Якщо ти звикла до постійного контролю і методу нагайки, якщо ти сама не вмієш шукати в собі сили зробити ту чи іншу дію, якщо ти не віриш в те, що змінитися можливо, то маємо погану новину… Швидше за все, твоя мрія про гарне спортивне тіло так і залишиться лише мрією.

Метод пресу дуже корисний для осіб незламних і страшенно згубний для вразливих. Цим методом не варто особливо зловживати у жодному із можливих видів стосунків: у стосунках дружніх, сімейних, професійних, тренерських. Так вважають психологи і наголошують, що будь-який тиск викликає сильніший тиск у відповідь. Замкнене коло.

Спробуй, врешті, змотивувати себе сама.

мотивація фото

 
Обережно, мотивація!
Чому варто тренуватися?

Досягнення успіху в будь-якому виді спорту приносить шалене задоволення. Навіть хороша розтяжка може змусити тебе тішитись життю і посміхатися. Успіх дарує крила, він дає змогу відчути насолоду від результату твоєї посиленої праці. А ще в спорті діє один цікавий закон: насолода, отримана від результату, прямопропорційна вкладеним зусиллям. Чим важчим і тернистішим був твій шлях, тим більше щастя принесе досягнута мета.

Визнання інших людей, можливість стати для них прикладом, вартим наслідування. Воно є способом самоствердитись, самовизначитись, самоусвідомитись.

Можливість росту і розвитку, яка дає людині впевненість у майбутньому.

Сам факт заняття спортом стимулює розвиток спортсмена, адже процес тренування передбачає різноманітність.

Маємо також кілька порад для тренерів. Незважаючи на те, що тренер не є гарантом твого успіху, його настрій щодо певного підопічного – це один із потужних факторів, які впливають на успішність і результативність тренувань. Оптимізм у всіх випадках, вміння бути гнучким і багатоплановим у спілкуванні зі спортсменами, бути в потрібний момент і м’яким і жорстким, щира і глибока віра в учня, в його здатності і можливості досягти успіху, будуть стимулювати до тренувань. Тренер завжди повинен ставити далекі цілі, орієнтовані на перспективу.

Займаючись спортом, завжди пам’ятай, що, пропустивши одне тренування, ти робиш цілих два кроки назад, що справжня мотивація – всередині тебе і що саме любов до свого тіла має змушувати тебе вдосконалювати його безупинно.

#Мотивація
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше