Про тренування в домашніх умовах

Знаю-знаю, що кожна з нас наділена ще тим креативом, коли доводиться вигадувати виправдання. Я й сама така! Тому на стрічку в Instagram-і чи енний епізод серіалу час завжди знайдеться, бо «і відпочивати колись потрібно», «цікаво ж знати, що сусідка нині готувала», а от на кількахвилинне тренування—ніколи. Та яке ще тренування! І так втомилась-набігалась за день.

домашнє тренування фото

Та замість того, щоб дійсно відпочити, отримати заряд енергії і розвантажити голову, таким відпочинком ми самі себе ще більше виснажуємо. Натомість, нетривале тренування в домашніх умовах не лише дозволить організму розслабитись і налаштуватись на позитивний лад.

Щоб добре виглядати в одязі, та й в купальнику, не обов’язково тренуватись у спортзалі чи фітнес-клубі впродовж кількох годин щодня і обов’язково без вихідних впродовж місяця, не потрібно сидіти на суворих дієтах чи постійно влаштовувати розвантажувальні дні. Достатньо лише регулярно виконувати вправи вдома.
Переваги тренувань в домашніх умовах
У тренувань в домашніх умовах є кілька переваг. По-перше, це економія часу, який потрібно витратити на дорогу до фітнес-клубу і назад, також це економія грошей. По-друге, домашні тренування—це вихід для тих, хто соромиться займатись у присутності чужих людей. І, звісно, тренування вдома сприятимуть підвищенню рівня самоорганізації.

тренування в домашніх умовах фото

Тренуватись в домашніх умовах можна по-різному. Якщо не знаєш з чого почати, можна спершу проконсультуватися з кваліфікованим тренером, що підбере найбільш оптимальну програму для досягнення твоїх фітнес-цілей. Також для побудови схеми самостійних домашніх тренувань можна використовувати відеоуроки. Таких онлайн-тренувань в Інтернеті безліч. І перебуваючи чи то в Києві, чи у Львові можна присідати одночасно із дівчиною зі США :) .

Найважливіше—обрати саме таку програму домашніх тренувань, що відповідатиме твоїй фізичній підготовці. Адже надскладна буде тобі не під силу, а занадто легка не принесе бажаного ефекту.

програма домашніх тренувань фото

До переліку обов’язкових вправ належать:

Відтискання у різних варіантах

Присідання

Випади

Вправи на прес

Аеробні вправи

Тож склади оптимальну для тебе програму і починай вже сьогодні!

#Тренування Ківі TV
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше