Pole Dance у Львові. Історія, розвиток, перспективи

Що таке пол денс?

пол денс фото

Ще кілька років тому на питання що таке pole dance відповідь дав би далеко не кожен. Проте зараз цей вид фітнесу став неабияк популярним, а фразою «я займаюся пол денсом» вже нікого не здивуєш. Для тих, кому ще не відомо про цей екзотичний вид фітнесу нагадуємо, що pole dance – це вид фітнесу, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині).

Пол денс – це щось захоплююче. Він поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. В цих вправах пілон використовується як партнер та тренажер. Танець виконується на трьох рівнях:

  • високо на пілоні виконуються складні трюки
  • навколо пілона — різноманітні обертання
  • в партері — танцювальні елементи, що демонструють гнучкість та пластичність

Pole dance походить від китайської циркової акробатики (китайський цирковий пілон) та індійської йоги на шесті (Маллакхамб йога). Цей стиль вже давно відокремився від стриптизу і став абсолютно самостійним жанром. Він проник як в артистичну, так і у фітнес індустрію,  зробивши переворот, і давши шанс людям проявити себе, не нашкодивши таким чином репутації.

Пол денс у Львові

пол денс львів фото

На сьогодні пол денсом у Львові може займатися кожен охочий. Адже клубів з цим напрямком стає дедалі більше. Студія Pole Dance у Ківі Фітнес — одна з перших у Львові. Pole dance у Ківі Фітнес почався зі студії в клубі на С.Бандери 18. Охочих займатися цим напрямком ставало дедалі більше, тому відкрилися фітнес клуби на Масарика, 2 та на Науковій, 43б. На сьогодні це мережа студій пол денс у Львові.

Тренери Ківі Фітнес знайдуть до кожного клієнта індивідуальний підхід, оскільки в нас невеликі групи і уваги нікому не бракуватиме. Тренування проводяться за спеціальними схемами, завдяки чому тіло розвивається гармонійно та пропорційно. Тренери Ківі Фітнес відвідують різноманітні майстер-класи та конвенції, беруть участь у змаганнях і конкурсах.  Для розвитку та популяризації пол денсу у Львові, Ківі фітнес організовує різноманітні виступи та змагання.

Наш фітнес клуб разом з Західно-Українською Федерацією танців і фітнесу на пілоні (westpoledance.com.ua) виступає організатором щорічного чемпіонату West Ukrainian Pole Dance Championship. Вперше цей конкурс відбувся у Львові 26 жовтня 2013 року. На ньому зустрілисяся танцівниці Pole Dance з усієї України для того, щоб поборотися за титул найкращих у категоріях Artistic Pole Dance/Аматори (жіноче соло) та Artistic Pole Dance / Професіонали (жіноче соло).

Також Ківі фітнес запрошує до Львова фахівців міжнародного рівня з пол денс. У наших студіях провели майстер-класи такі відомі спортсменки, як Анастасія Соколова, суддя чемпіонатів з Pole Dance в країнах СНД (Україна, Росія), фіналістка шоу «Україна має талант-5!», Тетяна Гордієнко, переможець міжнародного конкурсу Miss Pole Dance Elite – 2013, півфіналіст чемпіонату світу у Швейцарії World Pole Sport & Fitness, переможець Artistic Profi Miss Pole Dance Ukraine – 2012.

Пол денс у світі

пол денс група фото

Найбільшого розвитку танець на пілоні досягнув в Європі, США та Австралії. Міжнародне пілонне танцювальне співтовариство зростає з кожним днем, з 2003 року проводяться різноманітні міжнародні конкурси і чемпіонати. З метою відокремлення танцю на пілоні від стриптизу, а також для акцентування атлетизму та артистизму, правила таких змагань забороняють оголювати тіло, використовувати інтимні рухи та жести під час виступу конкурсанта. Зазвичай на змаганнях танець на пілоні поділяється на дві категорії : «artistic» та «sport». У першій, окрім трюків, важливу роль відіграє хореографія, образ, постановка танцю. Щодо категорії «sport», то найбільше значення в ньому має фізична підготовка, складність елементів та чистота їх виконання. Також пол денс поділяють на такі стилі:

Стиль пол денсу Характерні ознаки
Пол Арт (Artistic Pole Dance) Тут зовнішній вигляд танцюриста, хореографія та акробатичні прийоми повністю гармонійні і є основою художнього номера.
Екзотік пол денс (Exotic Pole Dance) Тут акцент ставиться, насамперед, на хореографію, а акробатичні елементи присутні в меншій мірі.
Спорт пол денс (Sport Pole Dance) Тут акцент ставиться, насамперед, на акробатичні елементи та їх комбінації, фізичну підготовку спортсмена.

 

Варто згадати, що Міжнародна Федерація пілонного спорту IPSF просуває ідею залучення Pole Dance до Олімпійських видів спорту. Можливо, вже зовсім скоро ми побачимо найкращих пол денсерів світу на Олімпійських іграх.

#Тренування Ківі TV
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше