Переваги силових тренувань для жінок

Чомусь ми, жінки, дуже часто намагаємось тягнути все на своїх плечах. І щоб робити це впевнено й незалежно, дедалі частіше замість «лайтового» фітнесу обираємо тренування з обтяженням. Як підібрати оптимальне силове тренування і чи можна дозволити собі бути слабкою хоча б іноді? :)

силове тренування фото

Схожі, але різні водночас

Жінки відрізняються від сильної статі фізіологічно—метаболізм у жінок повільніший, а тому процеси спалення жиру та побудови м’язів потребують значно більше часу. Саме тому тренуватись жінкам треба регулярно! А ще, на відміну від чоловіків, максимальний ефект нашому тілу приносять тривалі і помірно інтенсивні тренування.

Якщо ти хочеш мати красиву і рельєфну фігуру, то без бодібілдингу не обійтися. Тренування повинне передбачати вправи з використанням додаткового навантаження—бодібарів, гантелей, штанг. Але обирати такі вправи потрібно з урахуванням особливостей жіночого організму.

тренування з вагою фото

Що допоможе тобі побудувати гарне тіло?

  • Правильне виконання базових вправ, до яких належать присідання, випади, виваги, тяги. Лише за умови, що ти будеш виконувати їх як слід, композиція тіла ставатиме все ідеальнішою.
  • Інтервальні тренінги. Після них прискорюється метаболізм, активніше виробляються анаболічні гормони.
  •  Правильний відпочинок. Чим коротші інтервали між сетами вправ, тим ефективніше тренування. Винятком є лише тренування для початківців.

Чоловіки під час силових тренувань роблять акцент на верхню частину тіла, а жінкам потрібно працювати над нижньою—ноги, стегна, саме там, як правило, й ховається зайвий жир.

Як не стати «залізною леді»?

силові вправи фото

Жінки бояться пробувати вправи із використанням обтяження через боязнь виглядати занадто рельєфно. Та насправді хвилюватись нічого! За збільшення м’язової маси тіла відповідає тестостерон, якого в жіночому організмі значно менше. Тому ймовірність перекачати м’язи виникає лише якщо тренуватись інтенсивно і тривало (2-3 рази в тиждень по 40-50 хвилин), підіймати величезну вагу з великою кількістю повторів. А ще—якщо їсти після тренувань вуглеводні страви і додатковий протеїн. Хоча це також відносно.

Тому залишайся жіночною і водночас будь сильною, але іноді дозволяй собі маленькі жіночі слабкості! 😉

#Тренування Ківі TV
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше