Кругові тренування вдома з вагою власного тіла

Мабуть, кожна зайнята людина стикалася з проблемою, коли дуже хочеться мати гарне та підтягнуте тіло, проте робочий графік не дозволяє відвідувати фітнес-клуб. Щоденна зайнятість – це зовсім не причина відмовлятися від тренувань та не займатися спортом.

rimage-19

Що таке кругове тренування?

Кругове тренування – це комплекс вправ, які задіюють усі групи м’язів. Ці вправи потрібно проробляти без перерви або з короткими паузами між підходами. Таким чином, м’язи всього тіла пропрацьовуються по колу – саме тому тренування називається круговим. Зазвичай, для одного тренування підбирається 10-15 вправ, які задіюють різні частини тіла. Потрібно зробити 2-3 підходи (кола) кожної вправи. Відпочинок між повтореннями не повинен тривати довше 30-ти секунд, а між підходами (колами) – 1-єї хвилини. Найефективнішими ці вправи є тоді, коли їх виконувати з мінімальними перервами та у відносно швидкому темпі, тому що тоді пульс залишається швидким і калорії спалюються швидше.

rimage-20

Кругові тренування зручні також тим, що їх можна виконувати вдома, використовуючи лише вагу власного тіла. Тобто вам не потрібно буде купувати дорогі тренажери чи спортивний інвентар – достатньо буде правильно підібраного комплексу вправ, який допоможе вам максимально зміцнити м’язи та спалити зайві жири.
Найкращі вправи для кругових тренувань вдома з вагою власного тіла:

  • Відтискання: під час цієї вправи задіюються майже всі м’язи тіла, особливо добре пропрацьовується тріцепс та грудні м’язи;
  • Планка: це незамінна вправа для всіх, хто хоче мати сильний прес та плаский живіт;
  • Присідання: під час глибоких присідань чудово задіюються м’язи сідниць та ніг;
  • Випади: ця вправа допомагає пропрацювати м’язи внутрішньої та зовнішньої частини стегна;
  • Скручування: допомагають зміцнити косі м’язи живота та сформувати гарну талію;
  • Стрибки: аеробна вправа, яка допоможе пришвидшити обмін речовин.

Важливо також пам’ятати про те, що ці та інші вправи можна модифікувати, щоб корегувати рівень навантаження. Починати завжди потрібно з розминки, щоб м’язи були розігріті, це допоможе уникнути травм. Також дуже важливою є правильна техніка виконання вправ: для того, щоб переконатись, що ви виконуєте ту чи іншу вправу правильно, варто тренуватися так, щоб бачити себе у дзеркалі.

Отже, якщо у вас немає часу або можливості відвідувати фітнес-клуб, – це зовсім не означає, що ви мусите відмовитися від красивого та сильного тіла. Кругові тренування вдома з вагою власного тіла допоможуть вам тримати м’язи в тонусі та скинути зайві кілограми. Головне – це наполегливість та послідовність: починайте з простіших вправи, а потім переходьте до складніших, також не робіть великих перерв між тренуваннями, оптимально тренуватися 3-4 рази на тиждень. Навіть якщо ви дуже зайняті, все ж знайти годину для того, щоб покращити своє здоров’я, самопочуття та зовнішній вигляд, під силу кожному.

#Тренування Ківі TV
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше