Фітнес для початківців. З чого почати?

Ви початківець і маєте бажання розпочати тренування. З чого ж почати і з якої сторони підійти до фітнес клубу? Давайте спробуємо розібратися разом.

Фітнес для початківців. З чого почати.

Спочатку потрібно визначитися з ціллю, яка і стане вашою мотивацією для занять. Ви хочете схуднути, створити м’язовий рельєф, позбутися болі в спині, навчитися танцювати? Складіть список з 5 основних цілей, і визначіть головну з них.
Тепер, коли ви знаєте ціль, потрібно проаналізувати свій рівень підготовки. Чи займалися ви фітнесом раніше? Якщо так, то коли і чим саме? Чи є в вас якісь проблеми зі здоров’ям? Чи були травми в минулому? Надайте вашому тренерові максимум інформації про себе, для того, щоб можна було підібрати оптимальну програму тренувань.
Найбільш розповсюджена помилка початківців у фітнесі
Найбільш розповсюджена помилка початківців у фітнесі – це коли для старту обираються інтенсивні програми: «Мені треба швидко схуднути, тому маю «пахати» вже і відразу!!!» Як результат, через недостачу сил та неправильну техніку виконання вправ, поглиблюється м’язовий дисбаланс, посилюються болі, і тренування на цьому припиняються, ледь розпочавшись. Замість бажаного результату ще більше проблем зі здоров’ям та розчарування: «Фітнес – це не для мене. Я просто не створена для тренувань. Як це взагалі може подобатися?»
Що таке фітнес-тестування і для чого воно потрібне?
Для того, щоб таких непорозумінь не виникало, ми радимо розпочати з індивідуального стартового тренування (фітнес-тестування). Під час тестування тренер за допомогою простих вправ оцінить рівень вашого фізичного стану, виявить слабкі місця – такі як порушення гнучкості та біомеханіки окремих суглобів, і допоможе підібрати найбільш ефективну програму тренувань для досягнення ваших цілей. Далі ви можете продовжити індивідуальні тренування або приступити до групових тренувань.
Ідеальне «занурення» в світ фітнесу
Якщо говорити про ідеальне «занурення» в світ фітнесу, то ми його розбили на кілька етапів. Ознайомтеся з ними та визначіться, з якого етапу найкраще почати Вам:

ЕТАП 1.

Зняття м’язового дисбалансу, відновлення анатомічно правильного руху тіла і корекція постави. Рекомендовані індивідуальні тренування. Якщо ж можливості займатися індивідуально немає, то з групових програм для старту найкраще підходить пілатес.

ЕТАП 2.

Перехід на раціональне харчування, опанування нових харчових звичок, відмова від обмежень та правил. (Рекомендуємо пройти навчання на програмі схуднення «8 тижнів»)

ЕТАП 3.

Поступовий перехід до інтенсивних тренувань, робота над створенням ідеального тіла. (Рекомендуємо пройти програму схуднення «8 тижнів». Програма розроблена так, що ви розпочнете з простих та перейдете до більш складних тренувань.)

ЕТАП 4.

Тепер, коли ви вже знаєте, як правильно харчуватися і технічно правильно виконувати вправи, рекомендуємо прислухатися до своїх внутрішніх побажань та обрати програму тренувань, яка буде приносити вам задоволення та водночас буде давати потрібний результат (в Ківі Фітнес більше 20-ти фітнес програм, тому обирати є з чого).
Також на цьому етапі саме час досягти гармонії нових можливостей тіла з новим станом внутрішнього світу за допомогою йоги, танцювальних програм та відвідувань майстер класів і семінарів від творчої майстерні Ківі Фітнес.

Оберіть свій «старт» і розпочніть тренування. А ми гарантуємо позитивні емоції, гарний настрій, здоров’я і чудовий результат.

#Мотивація #Поради
Клуби
Львів
Клуби
Львів
72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше