Чи шкідлива розчинна кава

Ну хто не любить кавувати? Звісно, є люди, що надають перевагу чаєві, але нас, кавоманів, точно більше!

Кава вже давно стала одним із головних атрибутів ранку. Завдяки книгам і телерекламі вона завжди асоціюється із відпочинком, релаксом. Таким іміджем, безперечно, користуються виробники продукту, пропонуючи широкий спектр кавових напоїв. Ось тобі еспресо, ось американо чи лате, кава-глясе, кава оранж, будь-які комбінації на твій смак і для твого гаманця.

rimage-17

Кава й справді корисний продукт, якщо вживати її з розумом. Вона покращує функцію мозку, сприяє концентрації уваги, кращій акліматизації під час подорожей, кажуть, навіть печінку вона захищає.

Проте всі ці корисні властивості зернової кави аж ніяк не притаманні каві розчинній! Розчинна кава – це зовсім не кава, а, радше, кавоподібний продукт.
Чому розчинна кава – твій ворог?
Розчинна кава – чудо сучасних технологій, вона дешевша, легша у приготуванні, адже в ній не плаває жоден осад. Але всі ці переваги здобуті ціною втрати корисних властивостей і навіть смаку.

розчинна кава фото

У порції розчинної кави міститься не більше кофеїну, ніж в горнятку міцного чаю. Тому припливу енергії не варто чекати.

Розчинна кава не має “кавового” смаку. А все тому, що для виготовлення розчинної кави зазвичай використовують робусту, а справжній кисло-гіркий кавовий смак має арабіка.

Натуральна чорна кава не шкодить фігурі, в той час, як складники, що входять до розчинної, можуть збільшувати калорійність напою навіть до 50 ккал.

горнятко кави фото

У складі розчинної кави виявилено охратоксин. Науковці протестували понад 90 видів бразильської та італійської розчинної кави і виявили в кожному зі зразків цю токсичну речовину, що гальмує роботу імунної системи. Так-так, купуючи розчинну каву, ми приносимо додому хвороби!

У процесі перетворення зерен кави в розчинні гранули, продукт втрачає всі свої цінні властивості, антиоксиданти.

Тому, обираючи наступного разу каву в крамниці, згадайте про всі ці нюанси. І оберіть замість розчинної будь-який інший вид кави. Спробуйте каву з кавомашини, кавоварки чи зварену в турці, поекспериментуйте і оберіть ту, що смакуватиме найбільше.

#Харчування
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше
franchaising

Франчайзинг

ХОЧЕШ ВІДКРИТИ СВІЙ ФІТНЕС КЛУБ?

Детальніше