TABATA

Система Табата – це поєднання силових і кардіо вправ високої інтенсивності для максимального спалювання жирів. Ця методика була розроблена японськими дослідниками з Токійського інституту фітнесу та спорту (під керівництвом професора Ідзумі Табата), які поставили перед собою завдання досягти максимального спалювання всіх видів резервних жирових відкладень, в тому числі целюлітного жиру, в найкоротші терміни і без шкоди для здоров'я .

Табата у Львові вперше з’явилась у мережі фітнес-клубів «Ківі Фітнес». Спочатку у клубі на вул. Стефаника, 21. Згодом у решти клубах. За словами клієнтів: «Всього лиш 30 хвилин, а післятренувальні відчуття як після 300». Тренування складається з аеробної розминки, основної частини: 3-4 кіл табати, заминки та стретчінгу. Одне коло (класична Табата) – це тренування з інтервалами по 20 і 10 секунд. Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, цикли повторюються 8 разів поспіль і складають в загальній сумі 4 хвилини. Основна відмінність тренування від інших силових та кардіотренувань: усі вправи виконуються на швидкість. Тому тренування підходить як новачкам так і професіоналам, адже за той самий час, виходячи з рівня своєї фізичної підготовки можна виконувати вправу у темпі своїх можливостей.

Найбільш використовуваними у тренуванні є комплексні вправи, які задіюють якомога більшу кількість груп м'язів, акцентуючись на проблемних зонах (стегна, сідниці, живіт, боки): присідання, випади, відтискання, планки, стрибки на скакалці, біг з високими колінами у швидкому темпі і т.д. Виконувати їх потрібно настільки інтенсивно, наскільки це можливо, адже для досягнення максимального ефекту м'язи повинні бути завжди гарячими.

Головні переваги Табата:

  • Пришвидшення обміну речовин;
  • Ефект «спалення жиру» триває до 48 годин після тренування;
  • Розвиток витривалості, швидкості, координації;
  • Тренування серцевої та дихальної систем;
  • Стабілізація м'язової тканини (вибираючи вправи, які спрямовані на максимізацію м'язової маси, можна істотно збільшити її кількість там, де це необхідно).
  • Плоский живіт, табата фото 4
  • Плоский живіт, табата, фото 2
  • Табата, фото 1
  • Табата, фото 3

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

30 хв.

Розклад і ціни дивіться тут:

вул. Стефаника, 21

Цілі

Схуднення, надання тонусу м'язам, збільшення витривалості, швидкості та спритності свого тіла.

Кому підходить?

Розрахована для середнього та високого рівня підготовки.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, Roll Relax, Стретчінг.

41991140_239668770031059_1801464787528318976_n Написати нам!