TABATA

Система Табата – це поєднання силових і кардіо вправ високої інтенсивності для максимального спалювання жирів. Ця методика була розроблена японськими дослідниками з Токійського інституту фітнесу та спорту (під керівництвом професора Ідзумі Табата), які поставили перед собою завдання досягти максимального спалювання всіх видів резервних жирових відкладень, в тому числі целюлітного жиру, в найкоротші терміни і без шкоди для здоров'я .

Табата у Львові вперше з’явилась у мережі фітнес-клубів «Ківі Фітнес». Спочатку у клубі на вул. Стефаника, 21. Згодом у решти клубах. За словами клієнтів: «Всього лиш 30 хвилин, а післятренувальні відчуття як після 300». Тренування складається з аеробної розминки, основної частини: 3-4 кіл табати, заминки та стретчінгу. Одне коло (класична Табата) – це тренування з інтервалами по 20 і 10 секунд. Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, цикли повторюються 8 разів поспіль і складають в загальній сумі 4 хвилини. Основна відмінність тренування від інших силових та кардіотренувань: усі вправи виконуються на швидкість. Тому тренування підходить як новачкам так і професіоналам, адже за той самий час, виходячи з рівня своєї фізичної підготовки можна виконувати вправу у темпі своїх можливостей.

Найбільш використовуваними у тренуванні є комплексні вправи, які задіюють якомога більшу кількість груп м'язів, акцентуючись на проблемних зонах (стегна, сідниці, живіт, боки): присідання, випади, відтискання, планки, стрибки на скакалці, біг з високими колінами у швидкому темпі і т.д. Виконувати їх потрібно настільки інтенсивно, наскільки це можливо, адже для досягнення максимального ефекту м'язи повинні бути завжди гарячими.

Головні переваги Табата:

  • Пришвидшення обміну речовин;
  • Ефект «спалення жиру» триває до 48 годин після тренування;
  • Розвиток витривалості, швидкості, координації;
  • Тренування серцевої та дихальної систем;
  • Стабілізація м'язової тканини (вибираючи вправи, які спрямовані на максимізацію м'язової маси, можна істотно збільшити її кількість там, де це необхідно).

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

  • Плоский живіт, табата фото 4
  • Плоский живіт, табата, фото 2
  • Табата, фото 1
  • Табата, фото 3

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

30 хв.

Розклад і ціни дивіться тут:

вул. Стефаника, 21

Цілі

Схуднення, надання тонусу м'язам, збільшення витривалості, швидкості та спритності свого тіла.

Кому підходить?

Розрахована для середнього та високого рівня підготовки.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, Roll Relax, Стретчінг.