Стрип-пластика

Стриппластика – танцювальна програма, яка дає можливість навчитися володіти своїм тілом, красиво рухатися, знайти впевненість у собі, сприяє розвитку гнучкості, допоможе зробити ваші рухи більш жіночними, розкутими. Це не тількикрасивий еротичний танець, це маленький спектакль, мистецтво навчитись любити своє тіло, демонструвати його, не роздягаючись.

Фітнес клуб Ківі Фітнес, Львів

З кожним днем стриппластика Львів завойовує своєю різноманітністю та збільшує кількість прихильниць. І не  дивно, адже стрип-танець (популярно вживати словосполучення стрип денс) — це найсексуальніший спосіб зганяти калорії, і, хоча заняття не вимагають великих фізичних зусиль, це відмінне фітнес-тренування з максимальним задіюванням м'язів рук, грудей, живота, ніг і сідниць.

Дивитись розклад

Тренування з стриппластики будується на вивченні елементів хореографії (красиві амплітудні рухи, різноманітні присідання, підйоми, які виконуються як сидячи, так і стоячи, повороти), постановці танцю, акторській майстерності для виразнішого і спокусливішого виконання танцю, стретчінгу (вправи направлені на поліпшення гнучкості і пластики тіла). Особливість кожного танцю у задумі та стилі, використовуються елементи латини, go-go, контемпу, джазу та інших. Доповнюють образи капелюх, шарф, чоловіча сорочка, галстук, стілець та ін.

Сьогодні стрип денс – це безперечно один з найбільш популярних танцювальних стилів, що дозволяє розвивати пластику, гнучкість і удосконалювати своє тіло. Заняття допомагають позбутися комплексів не тільки під час самого танцю, а й у повсякденному житті. Мова йде про подвійний ефект:

  • Психологічний – можливість здобути впевненість у собі й уміння подавати себе, вміння красиво рухатися;
  • Фізичний - можливість працювати над хорошою розтяжкою, підтягнутими м'язами сідниць, стегон і живота, покращення постави.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, який підкреслить вашу жіночність, чешки, балетки, також знадобиться спеціальне танцювальне взуття.

Тривалість:

55 хв.

З чим краще поєднувати?

Стретчінг, Pole dance, силові програми.

Цілі:

Сподобатись самій собі в русі настільки, наскільки б ви хотіли подобатися чоловікам. Розвиток гнучкості, пластичності та сексуальності, підтягнення м’язів сідниць, стегон, живота та рук.

Кому підходить?

Програма підходить усім бажаючим, що хотіли б досконало володіти своїм тілом, зробити його гнучким, пластичним, навчитися красиво рухатися і відчувати себе упевнено в будь-яких ситуаціях.

  • Стриппластика в Ківі Фітнес, фото 1
  • Стриппластика в Ківі Фітнес, фото 2
  • Стриппластика в Ківі Фітнес, фото 3
Клуби
Львів
Клуби
Львів