STEP

STEP - Аеробно-силове тренування з використанням степ-платформи, проводиться за авторськими схемами у двох форматах: 1) Інтервальний степ (TBW); 2) Кардіотренування + вправи на верхню частину тіла (Cardio + Upper Body).

  • Інтервальний степ (TBW). Тренування високої інтенсивності, чергування аеробного та силового навантаження. Під час аеробної частини вивчається комбінація, стрибкові блоки, під час силової частини пропрацьовуються всі основні групи м’язів.
  • Кардіотренування + вправи на верхню частину тіла (Cardio + Upper Body). Основу заняття складає аеробна частина, під час якої вивчається комбінація. Під час силової частини (10 хв) пропрацьовуються всі м’язи верхньої частини тіла.

Степ-аеробіка у Львові та Києві - популярностий вид фітнесу,який і сьогодні не втрачає своєї актуальності. "Step" в перекладі з англійської мови дослівно означає «крок». Як вид аеробіки, був винайдений в США відомим фітнес-інструктором Джиною Міллер. Почалося все з того, що вона розробила для себе комплекс вправ, щоб вилікувати коліно після важкої травми. Першим тренажером, яким вона скористалася для одужання, були сходинки ганку її власного будинку. Відчувши згодом, наскільки дієвими є такі вправи, Джина сформувала спеціальний комплекс вправ, який і досі становить основу тренувань з степ-аеробіки. Тонка талія, стрункі та сильні ноги - це те, над чим працює степ-аеробіка. Львів, з його загадковими дорогами, та й Київ теж - потребує саме таких ніг.

Декілька важливих правил на тренуванні:

  • стопа ставиться на платформу повністю;
  • спину завжди тримати рівно;
  • за пів години до тренування випити 1-2 склянки води.

 STEP 1 - складнокоординаційне тренування з використанням степ-платформи, проводиться за авторськими схемами у двох форматах: 1) Інтервальний степ (TBW); 2) Кардіотренування + вправи на верхню частину тіла (Cardio + Upper Body). На відміну від програми STEP, це тренування з високим рівнем складності: складніші за координацією зв'язки, швидший темп.

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ:

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими силовими та кардіотренуваннями, стретчінгом.

Цілі:

Заняття зі степ-аеробіки позитивно впливають на організм людини: зміцнюють серцево-судинну, дихальну та кісткову системи, покращують загальну витривалість, допомагають схуднути та підняти настрій після робочого дня.

Кому підходить?

Тренування підходить для людей будь-якого віку та рівня підготовки. Навантаження має початковий та середній рівень складності. Не рекомендується людям із серйозними серцево-судинними захворюваннями та варикозним розширенням вен.

  • Степ аеробіка Львів, фото 1
  • Степ аеробіка Львів, фото 2
  • Степ Львів, фото 1
  • Степ Львів, фото 3