Каланетика

41398878_2130368093956059_7715267074855010304_n

Каланетика – це комплекс вправ на всі групи м'язів, який будується на основі статичного навантаження, розроблений американкою Каллан Пінкней. Саме вона випробувала методику на собі та досягла бажаного результату. Каланетика – це гімнастика, яка будується на зміні статичного навантаження низькоамплітудними повторюваннями та стретчінгу. У певному положенні потрібно напружити ту чи іншу групу м'язів і затриматись  у такому стані від 60-100 секунд.

Це один з найефективніших видів фітнесу у боротьбі з зайвою вагою. За умови регулярних тренувань результат можна отримати вже через два тижні. Також каланетика ефективна для розвитку гнучкості. Поєднання різноманітних пружних нахилів зі статичними фіксованими утриманнями нахилу, збільшення амплітуди виконання з кожною новою вправою, – все це дає можливість активно розвивати гнучкість. Каланетика складається з вправ, які пропрацьовують абсолютно всі групи м’язів: ніг, сідниць, стегон, рук, плечей, спини, грудей, живота.

Рекомендації щодо виконання комплексу вправ з каланетики:
  • надзвичайно велику роль відіграє правильне, спокійне і природне дихання; затримка дихання не допускається, інакше організм не одержить потрібної кількості кисню;
  • тренування вимагає концентрації, постійного відчуття свого тіла;
  • тремтіння тіла або кінцівок – свідчення надто великого навантаження;
  • пам'ятайте, що тільки систематичне виконання вправ допоможе досягти мети.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, чешки або шкарпетки.

Тривалість:

55 хв.

З чим краще поєднувати?

З усіма програмами mind&body, силовими тренуваннями.

Цілі:

Тренування спрямоване на спалення зайвих калорій, відновлення нормального обміну речовин, зменшення наслідків остеохондрозу і викривлення хребта, укріплення м’язів, формування правильної постави, покращення гнучкості, координації рухів, зміцнення суглобів.

Кому підходить?

Заняття каланетикою підходять людям будь-якого віку з будь-яким рівнем підготовки, які не люблять активні тренування, давно не займалися ніяким видом спорту і ведуть сидячий спосіб життя, мають намір схуднути, і не можуть займатися активними фізичними навантаженнями. А також, усім, хто працює над струнким підтягнутим тілом.

Хочу записатись на тренування!