Фітнес-тестування

Фітнес-тестування – це визначення початкового рівня фізичної підготовки, а також проміжний контроль ефективності тренувань. Завдяки його результатам можна максимально досягнути цілі під час тренувань, створити та правильно підібрати індивідуальні програми або внести корективи в існуючі.

  • візуальне оцінювання постави, виявлення функціональних порушень;
  • визначення рівня фізичної підготовки;
  • створення фітнес-профілю (вага, об’єми);
  • складання програми тренувань залежно від цілей.

Кваліфікований інструктор проведе анкетування, зробить основні антропометричні виміри, проведе ряд практичних вправ задля визначення ступеня розвитку гнучкості різних відділів хребта, м'язів нижніх кінцівок і верхнього плечового поясу, рівень розвитку м'язів нижніх і верхніх кінцівок, м'язів черевного преса і спини. Це допоможе в подальшому грамотно скласти програму фізичних навантажень (види тренувань; регулярність занять і їх інтенсивність; зона ефективності тренування, режим відпочинку і сну). У свою чергу повторне тестування дозволяє точно відстежувати досягнення поставлених цілей, визначати динаміку змін і коригувати тренування.
Фітнес тестування у Львові – це можливість перебувати під контролем фахівця клубу і швидше досягти бажаних результатів: схуднути, збільшити м'язову масу, зміцнити загальний стан здоров'я, поліпшити м'язовий тонус.

Ціль:

скласти первинний фітнес-профіль клієнта:

Кому підходить?

Усім, хто націлений на максимальний результат. Регулярне проходження повного фітнес тестування забезпечить безперервне зростання результативності тренувань, а також попередить ефект перетренованості та погіршення самопочуття.

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг.

Замовити фітнес-тестування!

Львів

Київ

Тривалість:

60 хв.