Booty Strong

41398878_2130368093956059_7715267074855010304_n

Хочу на Booty Strong


Booty-strong – це сучасне та популярне тренування з фітнес-резинками, в якому пропрацьовуються сідниці, м'язи ніг та прес. Тобто, це тренування робить сідниці пружними, ноги стрункими та рельєфними, а живіт плоским. Воно підходить для людей різного рівня підготовки. Навантаження підбирається індивідуально під кожного. Вправи виконуються методом інтервального тренування з різною швидкістю. Важливе значення в цьому форматі мають статичні вправи, що посилюють навантаження. Час статичних вправ коливається від 30 до 60 сек, залежно від рівня підготовки. Після кожного кола виконуються вправи для розслаблення пропрацьованих м’язів. Продовженням тренування є tabata, що складаються з 1-2 вправ:
1. Tabata для м'язів ніг з фітнес-резинкою.
2. Tabata має на меті пропрацювати прес.
Закінчується тренування пост-стретчінгом.

Цілі:

корекція основних проблемних зон жінок, а саме: м'язи ніг, сідниць та кору; пришвидшується метаболізм, покращується циркуляція крові в тканинах та спалюється жир.

Рекомендації щодо виконання комплексу вправ:

Для кращого та швидшого результату рекомендуємо пити достатню кількість води, відмовитись від шкідливих продуктів : прості вуглеводи, газовані солодкі напої, соуси, чіпси та інше, систематично відвідувати тренування, вечеряти за 3 год до сну.

Обладнання на тренуванні:

фітнес резинки, гантелі, бодібари

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Розклад і ціни

Львів:
вул. Бандери, 18;

Переглянути розклад та ЗАПИСАТИСЬ на тренування можна нижче

Обирайте клуб та переходьте за посиланням:

Львів:

Київ: