ПРОФІЛЬ

Освіта та досягнення:

Освіта звичайна,не спортивна, але планую її здобути. Займаюсь багато років танцями різних стилів, спортивною аеробікою Багаторазово брала участь у змаганнях ,концертах,фестивалях…Є багато грамот про заслуги з спортивної аеробіки.

Життєве кредо:

Завжди йти за своєю мрією, і не зважати на ніякі перешкоди,тому що лише ти можеш знати,що тобі потрібно,і що саме робить тебе щасливим,просто слухатись свого серця,і вірити у свої сили

Чого ви ще про мене не знаєте:

Я дуже люблю життя,люблю сонечко,і таку погоду,яка навіює мені приємні спогади. Часто слухаю музику,найбільше ту,під яку можу собі уявити танець,тому що це моє життя. Я обожнюю рух,а особливо танцювати. Мені дуже подобається розписати по годинно свій день, а особливо коли все встигаю) На вихідних хочеться просто спокійно посидіти в кругу своїх найрідніших людей, поспілкуватись,погуляти і не думати про проблеми. Моя робота у Ківі фітнесі принесла мені багато радості  і розвитку для себе,мені подобається спілкуватись з клієнтами і адміністраторами))) а ще на сусідньому балконі ,на Бандери полюбуватись песиками Чао-чао,це ж моя улюблена порода))))) Я вважаю себе щасливою людиною,і хочу щоб всі люди відчували радість і спокій,щоб кожен отримував те,про що мріє,ну звичайно якщо це не мрія про захоплення світу)))))))

Марічка Мальчицька, фітнес тренер, Львів, фото
Марічка Мальчицька

Інструктор групових програм та персональний тренер з Mind&Body, аеробно-силових та танцювальних програм

Всі статті автора Всі відео автора
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше