Хатха йога

Хатха Йога – це перший ступінь освоєння йоги, який збалансовує емоційний та фізичний стан, дозволяє навчитися розуміти себе, сприяє збільшенню концентрації, розвиває гнучкість, покращує здоров'я суглобів, при цьому особлива увага приділяється вправам для сили хребта.

Хочу записатись на тренування!
Хочу дізнатись розклад і ціни!

Хатха Йога – це перший ступінь освоєння йоги, який здатен змінити внутрішній світ людини, змусити його по-новому поглянути на своє життя, зробити дивовижні відкриття. Вона дозволяє навчитися розуміти себе, сприяє збільшенню концентрації і напрацьовує корисні для сучасного світу навички, зокрема, уміння зберігати зібраність і внутрішній спокій в стресових ситуаціях, брати на себе відповідальність і реалізовувати внутрішній потенціал.

Складається з наступних елементів:

  • асан (набір специфічних нескладних поз);
  • дихальних вправ (пранаяма);
  • очищення внутрішніх органів;
  • вміння розслаблятися;
  • правильного харчування.

Йога у "Ківі-Фітнес" поділяється на хатха-йогу для жінок, йогу для вагітних та йогу для дітей.
Йога для жінок – поєднує в собі виконання динамічних силових комплексів на пропрацювання та укріплення всіх м'язів тіла, різноманітних балансів, статичних асан (поз), асан на гнучкість та розслаблення в комплексі з диханням та концентрацією уваги.

Кожна поза підлаштовується під потреби та можливості клієнта, використовуючи при цьому допоміжні засоби – йога блоки, ремені, коцики, стільці та ін.
При наявності травм та серйозних хворобах заняття відбуваються персонально, використовуючи спеціальну йога-терапію.

  • Хатха Йога Львів, фото 3

Форма одягу:

Зручний одяг, який не заважає вільно рухатись, шкарпетки або босоніж.

Тривалість:

55 хв.

Розклад і ціни

Львів:

вул. Бандери, 18;
вул. Масарика, 2;
вул. Наукова, 43б
вул. Стефаника, 21

Київ:

вул. Мишуги, 3в

Цілі:

Йога спрямована на розвиток гнучкості, зміцнення м'язового корсету, витягування хребта і формування гарної постави, збільшення рухливості суглобів, покращення роботи внутрішніх органів і всіх систем організму, профілактика варикозу, гіпертонії та інших захворювань. Унікальною особливістю йоги є вправи, які стимулюють гормональні залози та здійснюють масаж внутрішніх органів.

Кому підходить?

Особливо корисні тренування з  йоги людям, які займаються розумовою працею, ведуть малорухливий спосіб життя, втомлюються від буденності, шуму, галасу такого великого міста як Львів. Йога підійде новачкам з різними рівнями підготовки та релігійними переконаннями, бажаючим ближче познайомитися з фізичним аспектом духовних практик і людям, що прагнуть підвищити якість життя, знайти спокій і навчитися радіти життю, не занурюючись особливо в індійську релігію.

З чим краще поєднувати?

З усіма програмами mind&body.

Хочу записатись на тренування!
Хочу дізнатись розклад і ціни!